reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Witam dziewczyny. Dzisiaj 35dc, testy pozytywne, wg kalendarza do końcówka 4 tyg ciazy, beta 4239,020 mlU/ml, progesteron 28,45 ng/ml czy wg Was jest to w normie?
 
reklama
Witam dziewczyny. Dzisiaj 35dc, testy pozytywne, wg kalendarza do końcówka 4 tyg ciazy, beta 4239,020 mlU/ml, progesteron 28,45 ng/ml czy wg Was jest to w normie?
 
Hej u mnie wynik beta HCG wygląda tak i również błagam o pomoc w odczytaniu tego badania

Screenshot_2022-11-03-18-23-58-37_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
 
Co tu trudnego w odczytaniu? Jesteś w ciąży.
Serio ????☺️ robiłam testy płytkowe i strumieniowe wychodziło że nie ale miesiączki wciąż brak i w końcu zrobiłam test krwi nie potrafię go czytać nie potrafię logować się na forum bo rzadko kiedy siedzę w Internecie więc wielkie dzięki nawet jak wpisy moje gdzieś u kogoś się pojawiły serio nie chciałam i wielkie dzięki ☺️☺️☺️
 
Serio ????☺️ robiłam testy płytkowe i strumieniowe wychodziło że nie ale miesiączki wciąż brak i w końcu zrobiłam test krwi nie potrafię go czytać nie potrafię logować się na forum bo rzadko kiedy siedzę w Internecie więc wielkie dzięki nawet jak wpisy moje gdzieś u kogoś się pojawiły serio nie chciałam i wielkie dzięki ☺️☺️☺️

Nie, na niby. Przecież z boku masz zakres referencyjny, że poniżej 6 jest brak ciąży, skoro masz ponad 500 to się chyba łatwo ogarnąć co to oznacza
 
reklama
Nie, na niby. Przecież z boku masz zakres referencyjny, że poniżej 6 jest brak ciąży, skoro masz ponad 500 to się chyba łatwo ogarnąć co to oznacza
Dzięki ,no ja to wogule ćos ciężko trybie pierwszy raz robiłam test b HCG a zdaje, się że trzeci raz będę rodziła ,ottt he aż wstyd , nie popisałam się błyskotliwością he he skoro tak zwalam to na ciążę Wielkie dzięki jeszcze raz z oświecenia
 
Do góry