reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2022
Postów
2
Witam, 4 dni spóźnia mi się okres, wczoraj robiłam badania i wyszło 8,3 mIU/l. Na stronie z wynikiem wychodzi, że to trzeci tydzień, ale patrzyłam też na stronach i opinie są podzielone. Nie wiem co myśleć
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-09-24-16-36-05-036_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-24-16-36-05-036_com.android.chrome.jpg
    151,2 KB · Wyświetleń: 294
reklama
Hejka, mam cykle 29-32 dniowe w ostatnim czasie. Moim zdaniem owulacja była 15- 16 dnia cyklu ale pewności kiedy była nie mam bo prawda jest taka że często może być bezobjawowa. W 28 dniu cyklu doznałam dziwnego bólu brzucha w jednym miejscu w okolicy macicy, ale ciężko coś z tego wywnioskować

Miesiączka mi wypadała na 31-32 dzień cyklu. Zrobiłam beta hcg ponieważ z powodów osobistych nie chce i nie będę robić aptecznych testów ciążowych, raz miałam z jednym bardzo nieprzyjemną sytuacje dlatego darujcie sobie komentarze po co wydajesz hajs na betę. Po za tym beta u mnie 30 zł a same testy już latają po 15-18 zł więc lepiej dopłacić i mieć pewność a nie robić po 4-5 testów (ale to tylko moje zdanie)

Robiąc beta hcg dwukrotnie 30 i 32 dnia cyklu wyszła mi norma <2,3 czyli dla tego labo brak ciąży. Czy wynik jest pewny i nie trzeba go powtarzać? Dziś jest 33 dzień cyklu i w życiu mój cykl nie trwał tak długo. W ogóle nigdy nie spotykałam się z większym opóźnieniem niż 1-1,5 dnia. Proszę o poradę bo nie wiem co mam robić, niby miało czas spokojnie coś podrosnąć gdyby to była ciąża ale jednak stres robi swoje.
 
Hejka, mam cykle 29-32 dniowe w ostatnim czasie. Moim zdaniem owulacja była 15- 16 dnia cyklu ale pewności kiedy była nie mam bo prawda jest taka że często może być bezobjawowa. W 28 dniu cyklu doznałam dziwnego bólu brzucha w jednym miejscu w okolicy macicy, ale ciężko coś z tego wywnioskować

Miesiączka mi wypadała na 31-32 dzień cyklu. Zrobiłam beta hcg ponieważ z powodów osobistych nie chce i nie będę robić aptecznych testów ciążowych, raz miałam z jednym bardzo nieprzyjemną sytuacje dlatego darujcie sobie komentarze po co wydajesz hajs na betę. Po za tym beta u mnie 30 zł a same testy już latają po 15-18 zł więc lepiej dopłacić i mieć pewność a nie robić po 4-5 testów (ale to tylko moje zdanie)

Robiąc beta hcg dwukrotnie 30 i 32 dnia cyklu wyszła mi norma <2,3 czyli dla tego labo brak ciąży. Czy wynik jest pewny i nie trzeba go powtarzać? Dziś jest 33 dzień cyklu i w życiu mój cykl nie trwał tak długo. W ogóle nigdy nie spotykałam się z większym opóźnieniem niż 1-1,5 dnia. Proszę o poradę bo nie wiem co mam robić, niby miało czas spokojnie coś podrosnąć gdyby to była ciąża ale jednak stres robi swoje.
Beta poniżej 5 oznacza brak ciąży.
 
To to wiem że ciąża jest od 5>

ale pytam czy jest sens powtarzać bo są Panie co mówią że wyszła im dopiero ciąża w 4-5tc
Powtarzałabym w poniedziałek to byłby 35dc
 
Witam, 4 dni spóźnia mi się okres, wczoraj robiłam badania i wyszło 8,3 mIU/l. Na stronie z wynikiem wychodzi, że to trzeci tydzień, ale patrzyłam też na stronach i opinie są podzielone. Nie wiem co myśleć
Wynik powyżej 5 wskazuje na ciąże. Jednak wynik 8 to albo mega mega wcześnie albo już coś spada. Powtórz za dwa dni koniecznie. Mam nadzieję że będzie rosła.
Normami HCG co do tygodnia ciąży wcale się nie sugeruj. Są tak szerokie ,że to nie ma nic do rzeczy.
Są kalkulatory gdzie wpisuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki, bo od tego momentu liczona jest ciąża z OM, nie na podstawie wyniku HCG- on tylko potwerdza ciąże lub jej brak i tak tu najważniejszy jest przyrost. Powinno się go powtórzyć po dwóch dniach i powinna się podwoić, czyli u Cb powinno być 16. Minimum to 66% wzrostu.
Bardzo malutka ta beta także narazie bralabym to na chłodno. Miejmh nadzieję że będzie rosnąć a że nie jest to spadkowa.
 
Ostatnia edycja:
Wynik powyżej 5 wskazuje na ciąże. Jednak wynik 8 to albo mega mega wcześnie albo już coś spada. Powtórz za dwa dni koniecznie. Mam nadzieję że będzie rosła.
Hejka, mam cykle 29-32 dniowe w ostatnim czasie. Moim zdaniem owulacja była 15- 16 dnia cyklu ale pewności kiedy była nie mam bo prawda jest taka że często może być bezobjawowa. W 28 dniu cyklu doznałam dziwnego bólu brzucha w jednym miejscu w okolicy macicy, ale ciężko coś z tego wywnioskować

Miesiączka mi wypadała na 31-32 dzień cyklu. Zrobiłam beta hcg ponieważ z powodów osobistych nie chce i nie będę robić aptecznych testów ciążowych, raz miałam z jednym bardzo nieprzyjemną sytuacje dlatego darujcie sobie komentarze po co wydajesz hajs na betę. Po za tym beta u mnie 30 zł a same testy już latają po 15-18 zł więc lepiej dopłacić i mieć pewność a nie robić po 4-5 testów (ale to tylko moje zdanie)

Robiąc beta hcg dwukrotnie 30 i 32 dnia cyklu wyszła mi norma <2,3 czyli dla tego labo brak ciąży. Czy wynik jest pewny i nie trzeba go powtarzać? Dziś jest 33 dzień cyklu i w życiu mój cykl nie trwał tak długo. W ogóle nigdy nie spotykałam się z większym opóźnieniem niż 1-1,5 dnia. Proszę o poradę bo nie wiem co mam robić, niby miało czas spokojnie coś podrosnąć gdyby to była ciąża ale jednak stres robi swoje.
 
reklama
Hejka, mam cykle 29-32 dniowe w ostatnim czasie. Moim zdaniem owulacja była 15- 16 dnia cyklu ale pewności kiedy była nie mam bo prawda jest taka że często może być bezobjawowa. W 28 dniu cyklu doznałam dziwnego bólu brzucha w jednym miejscu w okolicy macicy, ale ciężko coś z tego wywnioskować

Miesiączka mi wypadała na 31-32 dzień cyklu. Zrobiłam beta hcg ponieważ z powodów osobistych nie chce i nie będę robić aptecznych testów ciążowych, raz miałam z jednym bardzo nieprzyjemną sytuacje dlatego darujcie sobie komentarze po co wydajesz hajs na betę. Po za tym beta u mnie 30 zł a same testy już latają po 15-18 zł więc lepiej dopłacić i mieć pewność a nie robić po 4-5 testów (ale to tylko moje zdanie)

Robiąc beta hcg dwukrotnie 30 i 32 dnia cyklu wyszła mi norma <2,3 czyli dla tego labo brak ciąży. Czy wynik jest pewny i nie trzeba go powtarzać? Dziś jest 33 dzień cyklu i w życiu mój cykl nie trwał tak długo. W ogóle nigdy nie spotykałam się z większym opóźnieniem niż 1-1,5 dnia. Proszę o poradę bo nie wiem co mam robić, niby miało czas spokojnie coś podrosnąć gdyby to była ciąża ale jednak stres robi swoje.
Jeśli beta powtórzona po 48 h nie drgnęła to nie ma ciąży ani szans na nią no chyba, że owulacja była mocno przesunięta.
 
Do góry