reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta

reklama
Dziewczyny dzis zrobiłam Beta hcg i wyszła mi 47,9. Natomiast lekarz na usg slabo widzi. Co sądzicie o tym.
Bez sensu iść tak wcześnie do lekarza. Najlepiej zrobić przyrost bety po 48h i jeśli nie musisz mieć wdrożonych żadnych leków to iść do lekarza w 6-7 tygodniu. Oszczędzi to wiele stresu
 
Bez sensu iść tak wcześnie do lekarza. Najlepiej zrobić przyrost bety po 48h i jeśli nie musisz mieć wdrożonych żadnych leków to iść do lekarza w 6-7 tygodniu. Oszczędzi to wiele stresu
Mam zamiar wlasnie zrobić jeszcze raz betę w środę i zobaczę co jest grane. A lekarz stwieedził że 11 mam sie przyjść jeszcze raz.
 
Przy tak niskiej becie nic nie widać i do lekarza można iść tylko po ewentualne L4, jeśli się pracuje w ciężkich warunkach.
 
No właśnie mam cieżkie warunki pracy a lekarz powiedział ze na razie nie da mi zwolnienia bo na usg słabo widać
 
No właśnie mam cieżkie warunki pracy a lekarz powiedział ze na razie nie da mi zwolnienia bo na usg słabo widać
Ta beta szybko rośnie. Ja robiłam test w czwartek miałam wtedy będę 29, potem sobota 81 i poniedziałek 260 chyba. W środę byłam już na wizycie i był widoczny pecherzyk. Może weź kilka dni urlopu, ja tak zrobiłam a potem na L4 bo miałam zagrożona ciążę
 
Urlopu nie dostanę, ale wzięłam zwolnienie od rodzinnego lekarza który jak zobaczył wyniki od razu powiedziała ze to ciąża.
 
reklama
Do góry