reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik betaHCG w 4 tygodniu-34,78 mIU/ml

dorKa15

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2020
Postów
18
Hej, wiem że wynik będzie trzeba powtórzyć za 2 dni czy jest wyraźny przyrost, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała takie niskie wartości i było ok? Ciąża na encortonie 20 mg, Acard 150mg, Neoparin 40mg...Te dwa dni to dla mnie wieczność i kupa zmartwień....;(
 
reklama
Hej, wiem że wynik będzie trzeba powtórzyć za 2 dni czy jest wyraźny przyrost, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała takie niskie wartości i było ok? Ciąża na encortonie 20 mg, Acard 150mg, Neoparin 40mg...Te dwa dni to dla mnie wieczność i kupa zmartwień....;(
miałaś monitorowany cykl ? Owulacja mogła się przesunąć i dopiero zaczyna coś się dziać
 
Hej, wiem że wynik będzie trzeba powtórzyć za 2 dni czy jest wyraźny przyrost, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała takie niskie wartości i było ok? Ciąża na encortonie 20 mg, Acard 150mg, Neoparin 40mg...Te dwa dni to dla mnie wieczność i kupa zmartwień....;(
Ja miałam monitorowany cykl i wartość bety w 12 dniu po owu był ok 13 dwa dni później 36. Zdrowa ciąża. Urodzone zdrowe dziecko. Bet mnóstwo zrobionych zanim pokazał się zarodek z serduszkiem. I też ciąża na zastrzykach neoparin 40 a później 60. I acard 75.
 
miałaś monitorowany cykl ? Owulacja mogła się przesunąć i dopiero zaczyna coś się dziać
owulacja wyliczona na podstawie testów owulacyjnych, 3 dni po owulacji pojawiło się delikatne plamienie- po konsultacji z lekarzem test ciążowy--pozytywny 3 dni po zapłodnieniu!-mogło być to implantacyjne i od tego dnia już zastrzyki z heparyny.. Wartość jest niby w normie jak na dzień po spodziewanej miesiączce, ale w poprzednich 2 przypadkach które zakończyły się poronieniem w 9 tyg te wartości były juz 3 cyfrowe....stąd te obawy
 
owulacja wyliczona na podstawie testów owulacyjnych, 3 dni po owulacji pojawiło się delikatne plamienie- po konsultacji z lekarzem test ciążowy--pozytywny 3 dni po zapłodnieniu!-mogło być to implantacyjne i od tego dnia już zastrzyki z heparyny.. Wartość jest niby w normie jak na dzień po spodziewanej miesiączce, ale w poprzednich 2 przypadkach które zakończyły się poronieniem w 9 tyg te wartości były juz 3 cyfrowe....stąd te obawy
ale Ty się nie bój ciąża to nie zegarek każda jest inna :) spokojnie powtórz betę a potem czekać tylko na usg trzymam kciuki ;)
 
Hej dziewczyny, błagam odpowiedzcie mi.. Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
 
Hej ja zrobiłam badania gdy miesiączką spóźniała mi się tydzień 😃 i beta wyszła 42. Wiec nic się nie martw i sprawdzaj przyrost 😘
 
Hej dziewczyny, błagam odpowiedzcie mi.. Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
Mi ginekolog powiedziała że nie ma znaczenia wynik a przyrost. Że czasami startuje się naprawdę z małej bety.
 
Hej ja zrobiłam badania gdy miesiączką spóźniała mi się tydzień 😃 i beta wyszła 42. Wiec nic się nie martw i sprawdzaj przyrost 😘
Powtórzyłam beta spadła do 14,98 ... lekarka twierdzi, że brać leki dalej i powtórzyć bete za 2 dni.... tylko czy są jakieś szanse....😢
 
reklama
Powtórzyłam beta spadła do 14,98 ... lekarka twierdzi, że brać leki dalej i powtórzyć bete za 2 dni.... tylko czy są jakieś szanse....😢
Kurcze niestety nie wiem czy spadek bety może dawać jakieś szanse... Skoro lekarka powiedziała żeby dalej brać leki to może jest jakaś nadzieja ? Trzymam mocno kciuki
 
Do góry