reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Cykle 28 dni
Ostatnia miesiączka od 24.04 do 28.04
Miesiączka powinna się zacząć 21.05/22.05
Testy ciążowe cienie od 22.05
Wizyta u lekarza 24. 05 wtedy była pobrana cytologia i zaczekam po niej plamić plamie 3 dzień
Beta z 27.05 - 2.18
Wcześniej w innych labolatoriach robiłam betę i zazwyczaj ciąża była od 5 a tutaj chyba jest inaczej? I ta beta.. Pewnie znowu biochemiczna? Nie wiem co myśleć.. Jak na 5 dzień spóźnienia okresu jest bardzo niska?
Wrzucam zdjęcie
 

Załączniki

  • IMG-20210528-WA0000.jpg
    IMG-20210528-WA0000.jpg
    73,3 KB · Wyświetleń: 178
reklama
Powtórz betę po 48h. Niestety obawiam się, że możesz się nie mylić myśląc o biochemicznej :(
 
Powtórz betę po 48h. Niestety obawiam się, że możesz się nie mylić myśląc o biochemicznej :(
Lekarz powiedział żebym sobie w poniedziałek zrobiła u mnie w mieście nie ma gdzie prywatnie pobrać jak dzwoniłam do ośrodka mówili że nie zrobią. Powtórzę ale pewnie biochemiczna 3 dzień lekkiego krwawienia mam po pobraniu cytologii niby ale może to okres..
 
Cykle 28 dni
Ostatnia miesiączka od 24.04 do 28.04
Miesiączka powinna się zacząć 21.05/22.05
Testy ciążowe cienie od 22.05
Wizyta u lekarza 24. 05 wtedy była pobrana cytologia i zaczekam po niej plamić plamie 3 dzień
Beta z 27.05 - 2.18
Wcześniej w innych labolatoriach robiłam betę i zazwyczaj ciąża była od 5 a tutaj chyba jest inaczej? I ta beta.. Pewnie znowu biochemiczna? Nie wiem co myśleć.. Jak na 5 dzień spóźnienia okresu jest bardzo niska?
Wrzucam zdjęcie
Kochana, betę masz bardzo niską jak na 5 dzień po spodziewanej miesiączce. Obawiam się, że może to być biochemiczna- w listopadzie przeszłam to samo testy pozytywne z bladą kreską, zaraz plamienie, które się rozkręciło i test negatywny. Najważniejsze to nie zrażaj się!
 
Kochana, betę masz bardzo niską jak na 5 dzień po spodziewanej miesiączce. Obawiam się, że może to być biochemiczna- w listopadzie przeszłam to samo testy pozytywne z bladą kreską, zaraz plamienie, które się rozkręciło i test negatywny. Najważniejsze to nie zrażaj się!
Ja w listopadzie też... To już druga.. Od czego to? Mam już 9 latka z ciąża nie było problemu jestem młoda zdrowa..
 
Ja w listopadzie też... To już druga.. Od czego to? Mam już 9 latka z ciąża nie było problemu jestem młoda zdrowa..
Ja zaraz po biochemicznej zaszłam w grudniu w ciążę:) teraz jesteśmy w 27 tygodniu więc staraj się od razu! My staraliśmy się od marca, nie wychodziło, w wakacje po kolejnym negatywnym teście dałam sobie spokój i przestałam się nakręcać, później w listopadzie test pozytywny - biochemiczna, w grudniu co nawet bym nie pomyślała że będę w ciąży dostałam plamienia zamiast okresu 5 dni przed spodziewaną miesiączką i przed świętami zobaczyłam 2 grube kreski. Jakies witaminy bierzesz, kwas foliowy? Ja brałam od marca kwas foliowy, później w październiku kupiłam Pregne Plus bo gdzieś czytałam że po niej łatwiej zajść w ciążę mimo że to witaminy właśnie dla kobiet w ciąży. Może poprostu czegoś Ci brakuje w organizmie i tak się dzieje na ten moment jeżeli już masz 9 letniego szkraba :)
 
Do góry