reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety

Agatusiaaaa123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
43
Witam jak mam to rozumieć ? Dzisiejszy wynik .
 

Załączniki

  • 454bbc55-a355-4c66-b33c-5c865dd4c186.jpg
    454bbc55-a355-4c66-b33c-5c865dd4c186.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 559
reklama
Ogólnie okres powinnam mieć 17.06 ale do dnia dzisiejszego nie dostałam jedynie miałam skąpe plamienia na wkładce kilka dni temu .
 
a mniej więcej jaki może być to tydzień ciąży ?
To jest bardzo wczesna ciąża. Pewnie 4tc czyli czas kiedy powinna pojawić się miesiaczka. Moja beta w dniu spodziewanej@ wynosiła 9.91.
Powtórz badanie w sobotę i jak będzie ładnie przyrastać to do gin umów się na za jakieś 3 tygodnie.
 
Hej. Na moje oko to albo była nieświadoma ciąża i maleje już poziom, albo dopiero zaczyna rosnąć. Zrobiłabym betę po 48h. To dużo wyjaśni :)
 
reklama
Do góry