reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik BHCG - różne normy i stres

Ruda1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Marzec 2021
Postów
172
Hej,
Ostatnią miesiączke miałam 7.02.2021. W dniu kolejnego okresu zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Do lekarza idę w przyszłym tygodniu, jestem po pierwszym badaniu bety dzisiaj i wynik wydał mi się bardzo dziwny. 1615 ul/l - wg norm przesłanych przez laboratorium, nie mieszcze się w normie wieku ciązy wg miesiączki, tam minimum to 10000. Dopiero pojutrze idę na kolejne badanie i jestem strasznie zestresowana. Jestem po jednym poronieniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
1615839502372.png
 
Witam dziewczyny a co o tym myslicie bo ja juz świra dostaje ostatnia miesiaczke miałam 5 lutego 10 marca zrobiłam test wyszedl pozytywny . 11 bylam u lekarza widac endometrium grube zrobiłam 12 bete 366.8 zrobiłam 14 wyszła 334.5 dnia następnego powtórzyłam wyszła 409.6 co o tym myśleć mam obolale piersi mdlosci nie krwawie.beta robiona w tym samym laboratorium.czy ktoras z Was miala podobnie nie wiem co myslec😪
 
Witam dziewczyny a co o tym myslicie bo ja juz świra dostaje ostatnia miesiaczke miałam 5 lutego 10 marca zrobiłam test wyszedl pozytywny . 11 bylam u lekarza widac endometrium grube zrobiłam 12 bete 366.8 zrobiłam 14 wyszła 334.5 dnia następnego powtórzyłam wyszła 409.6 co o tym myśleć mam obolale piersi mdlosci nie krwawie.beta robiona w tym samym laboratorium.czy ktoras z Was miala podobnie nie wiem co myslec😪
Robiłaś w tym samym laboratorium? Jeśli tak to taka skacząca beta można świadczyć albo o ciąży pozamacicznej lub jeśli jest to ciąża bliźniacza o tym że jeden zarodek obumarł.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Pomożecie interpretować? Pierwszy raz otrzymałam taki wynik. Rozumiem, że to całkowity brak ciazy
 

Załączniki

  • Screenshot_20210316-065315.png
    Screenshot_20210316-065315.png
    50,7 KB · Wyświetleń: 489
reklama
@Ona896 Wynik <2,3 to brak ciąży

@Ruda1993 To są normy liczone od zapłodnienia. Faktyczny wiek ciąży to +2 tygodnie.... czyli tak jakby ten pierwszy zakres jest dla 3tc (jakby liczyć od OM).
Ja poniekąd rozumiem ten schemat, bo przy nieregularnych okresach czy też krótkich czy długich cyklach, normy liczone od OM przy cyklach 28-dniowych są w sumie nieprawidłowe.
 
Do góry