reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik HCG ,4 tydzień

reklama
Myślę że to jakieś dziwactwo i nie warto się przejmowac. Sikance pewnie w całej Europie sprzedają podobne i one wykrywają niższe bety niż te które w krwi wychodzą jako 1500 mIU/ml. A powtórki w Polsce bym sobie darowała, jeśli przyrost we Włoszech będzie OK. Musiałabyś biegać na betę przez 2 tygodnie aż do wizyty z USG a i tak dobre przyrosty nie dają gwarancji, że będzie ciąża z żywym zarodkiem.
 
Jednostkę masz taką samą jak u nas, ale te ich widełki to jakieś dziwne są. Jak na ten etap ciąży wg mnie beta jest spoko. Ja z pierwszym synem koło 5tc miałam 250. Oczywiście pojedynczy wynik co najwyżej stwierdza ciążę, wypadałoby powtórzyć betę po 48h.
Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży 😉
 
Do góry