reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik HCG a ciąża

Dołączył(a)
4 Maj 2021
Postów
12
Witam. Pojawiam się na tej grupce z zapytaniem otóż 3 testy wyszły mi pozytywne a dziś zrobiłam test z krwi i poziom HCG wynosi 1298 mozecie mi pomóc zinterpretować ten wynik ? Czy to ciąża? Bo już nie wiem co myśleć :-/ Dziękuję i pozdrawiam
IMG_20210505_152138.jpg
 
reklama
Tak ,to ciąża 🙂 i bardzo ładny wynik. Powinnaś sobie powtórzyć po 48h beta hcg i zapisać się do ginekologa na pierwszą wizytę. Gratulację ! Dużo zdrówka
 
Tak ,to ciąża 🙂 i bardzo ładny wynik. Powinnaś sobie powtórzyć po 48h beta hcg i zapisać się do ginekologa na pierwszą wizytę. Gratulację ! Dużo zdrówka
Supcio jejku jak się cieszę 😊☺️ czekałam na ten moment 3 lata. Wizytę mam jutro u ginekologa a u endo z tytułu niedoczynności za 2 tygodnie ale sama myśl że mam pod serduszkiem upragnioną dzidzię umila mi życie :)
 
Supcio jejku jak się cieszę 😊☺️ czekałam na ten moment 3 lata. Wizytę mam jutro u ginekologa a u endo z tytułu niedoczynności za 2 tygodnie ale sama myśl że mam pod serduszkiem upragnioną dzidzię umila mi życie :)
Dziękuję z całego serducha za odpowiedź :)
 
Tak ,to ciąża 🙂 i bardzo ładny wynik. Powinnaś sobie powtórzyć po 48h beta hcg i zapisać się do ginekologa na pierwszą wizytę. Gratulację ! Dużo zdrówka
Dziś po 48h zrobiłam kolejną betę i wyszedł wynik 3386 czy to dobrze ? Dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Gratulacje. Będziesz mamą 😍 Pamiętam jak ja sprawdzałam swoją będę na początku a teraz nie wiem kiedy już przed nami 3 miesiąc 😗
 
Do góry