reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik pozytywny mimo krwawienia (okresu?)

reklama
Wiesz co ja z takiej torbieli mam 11 letnią córkę 🤣
Na kontrolnej wizycie doktor stwierdziła że mam torbiel na jajniku 4mm i że jestem przed miesiaczką i zaprasza za około 2 tyg. Po tygodniu zaczęłam wymiotować nawet nie brałam pod uwagę ciąży,dopiero mąż po kilku dniach skoczył po test okazalo się że ciąża.Po tych 2 tyg jak się zjawiłam u lekarza i rzucilam testy na biurko okazalo się że moja torbiel ma 7tyg😅
A w tym roku kończy 11 lat.
Co do tekstu że beta rośnie przed miesiaczką 🤦‍♀️ ten lekarz to chyba taki samozwańczy🤣
 
Ostatnia edycja:
reklama
ściskam Cie mocno i obyś szybciutko doszła do siebie.❤️

W tym wątku przewinely sie smiechy, ze po co robić bete, po co straszyc pozamacicznymi…. Pamietajmy, że kazda z nas odpowiedzialna jest za siebie i najlepsze co mozemy zrobic w razie watpliwosci to badac się, badać i jeszcze raz badać. Zawsze lepiej wykonac o to jedno badanie za wiele niz za mało. Taka dygresja.

Raz jeszcze dużo zdrówka❤️
 
Do góry