reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testów owu.

Karrolajna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
40
Hej.Co może oznaczać taka sytuacja z testami? Ten z rana nie jest jeszcze pozytywny,ale wygląda jakby juz niedługo a nagle wieczorem już całkiem blada kreska. 13dc robiłam tylko jeden test i też była blada. Możliwe, że przeoczyłam szczyt lh?
 

Załączniki

  • 20210531_173547.jpg
    20210531_173547.jpg
    782 KB · Wyświetleń: 252
reklama
Możesz mieć krótki pik. Możesz mieć niewielki poziom lh. A może mocz był popołudniu za bardzo "rozcieńczony". W instrukcji nasz dokładnie ile wcześniej trzeba ograniczyć płyny.
 
Poziom LH waha się w ciągu doby, leci jak sinusoida wiec raz będzie większy, raz mniejszy. Mogłaś tez mieć krótki pik, a może jeszcze chwilka Ci zejdzie do owu. Ten z rana to z pierwszego moczu? Bo nie powinno się robić testu owu z pierwszego porannego moczu.
 
Poziom LH waha się w ciągu doby, leci jak sinusoida wiec raz będzie większy, raz mniejszy. Mogłaś tez mieć krótki pik, a może jeszcze chwilka Ci zejdzie do owu. Ten z rana to z pierwszego moczu? Bo nie powinno się robić testu owu z pierwszego porannego moczu.
Dokładnie, ja tez długo przed owu mam mam raz ciemniej raz jaśniej przez kilka dni. To nie ma znaczenia, rób test dalej aż kreski będą takie same :) obstawiałbym ze jeszcze chwila do owulacji bo temu pierwszemu daleko jeszcze do pozytywnego
 
Poziom LH waha się w ciągu doby, leci jak sinusoida wiec raz będzie większy, raz mniejszy. Mogłaś tez mieć krótki pik, a może jeszcze chwilka Ci zejdzie do owu. Ten z rana to z pierwszego moczu? Bo nie powinno się robić testu owu z pierwszego porannego moczu.
Nie,nie z pierwszego
Teraz wychodzą juz prawie nieuważalne kreski więc wątpię,że owu dopiero będzie
 
Dokładnie, ja tez długo przed owu mam mam raz ciemniej raz jaśniej przez kilka dni. To nie ma znaczenia, rób test dalej aż kreski będą takie same :) obstawiałbym ze jeszcze chwila do owulacji bo temu pierwszemu daleko jeszcze do pozytywnego
Robię testy od 7dc,wszystkie są blade aż do tego z 14dc
Jestem prawie pewna,że owulacja była,badam szyjkę i obserwuje śluz,ale zastanawia mnie ten nagły spadek lh
 
Nie,nie z pierwszego
Teraz wychodzą juz prawie nieuważalne kreski więc wątpię,że owu dopiero będzie
To może nie wylapalas piku [emoji2368] mi tez się już tak zdarzało [emoji2368] a raz rosło, malało, rosło, już prawie pozytyw i spadek. I owu jednak nie było wtedy, tylko tydzień później. To tylko testy owu i pokazują jak się LH zmienia, nic poza tym.

Robię testy od 7dc,wszystkie są blade aż do tego z 14dc
Jestem prawie pewna,że owulacja była,badam szyjkę i obserwuje śluz,ale zastanawia mnie ten nagły spadek lh
Nie ma się nad czym zastanawiać, dość naturalne zachowanie [emoji6]
 
Robię testy od 7dc,wszystkie są blade aż do tego z 14dc
Jestem prawie pewna,że owulacja była,badam szyjkę i obserwuje śluz,ale zastanawia mnie ten nagły spadek lh
Mogłaś nie wyłapać... Ja używałam testów owu w jednym cyklu i wg producenta żaden nie był pozytywny... A zaszłam w ciążę... Test ciążowy wyłapał ciążę 11 dni po tym najciemniejszym (potem już bladły kreski) Tak, że z tymi testami to różnie bywa.
 
reklama
Do góry