reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik testu ciążowego - co sądzicie ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyno co ty piszesz?! Poczytaj swoje posty. Jesteś bardzo sławna na forum. W negatywnym tego słowa znaczeniu. Zachowałas się jak niedojrzały bachor.
Jeśli chodzi o mnie... nie wszystkie posty wuswietlaja mi się na bieżąco. Wiec tak, kilka postów dalej ZWRÓCIŁAM SZACUNEK i przeprosiłam, ale takie małe, nic nie mogące w życiu prywatnym ludki jak ty, szukają na forum szansy na zabłyśnięcie, upokorzenie innej osoby. Ja podkreśliłam, ze się pomylilam, ale może uciekałas z forum bo nie mogłaś się już pośmiać, wiec mogłaś niedoczytać. Radzę wrócić. Swoją postawa pokazałaś mnie i nie tylko mnie (odpowiadając) jakim jesteś człowiekiem. Bo ja rozumiem ludzkie pomyłki, a ty rozumiesz tylko tam gdzie ci pasuje bo ktoś ci brawo bije. Jesteś żenująca. Mam nadzieje, ze wyciągniesz wnioski na przyszłość z naszej jakże burzliwej i dotkliwej konwersacji i zaczniesz szanować i tolerować ludzi z ich wadami i pomyłkami. I poczytaj o narcyzmie i nieomylnosci 😅 A teraz wybacz, za radą dziewczyn które forum traktują jako przyjemność zostawiam cię z przemyśleniami na temat swojego zachowania. Może nauczysz się i ty przyznawać do popełnionego błędu. Pozdrawiam.
Uhuhu ale tu mamy wielkie EGO 😁 pobawimy się? Bo widzę że bardzo chcesz kogoś w swojej piaskownicy. Mogę dostarczyć Ci rozrywki na parę dni 🙃 póki admini nie zareagują 🤷‍♀️ pożyczę Ci moje łopatki co byś miała jakieś szanse 😉
 
reklama
To musi boleć jak okazuje się, ze taka "wykształcona" Pani nie umie poradzić sobie w dyskusji z bachorem [emoji23]
Życzę Ci żeby obrona doktoratu poszła Ci lepiej niż bronienie się tutaj [emoji23]
Dziewczyno co ty piszesz?! Poczytaj swoje posty. Jesteś bardzo sławna na forum. W negatywnym tego słowa znaczeniu. Zachowałas się jak niedojrzały bachor.
Jeśli chodzi o mnie... nie wszystkie posty wuswietlaja mi się na bieżąco. Wiec tak, kilka postów dalej ZWRÓCIŁAM SZACUNEK i przeprosiłam, ale takie małe, nic nie mogące w życiu prywatnym ludki jak ty, szukają na forum szansy na zabłyśnięcie, upokorzenie innej osoby. Ja podkreśliłam, ze się pomylilam, ale może uciekałas z forum bo nie mogłaś się już pośmiać, wiec mogłaś niedoczytać. Radzę wrócić. Swoją postawa pokazałaś mnie i nie tylko mnie (odpowiadając) jakim jesteś człowiekiem. Bo ja rozumiem ludzkie pomyłki, a ty rozumiesz tylko tam gdzie ci pasuje bo ktoś ci brawo bije. Jesteś żenująca. Mam nadzieje, ze wyciągniesz wnioski na przyszłość z naszej jakże burzliwej i dotkliwej konwersacji i zaczniesz szanować i tolerować ludzi z ich wadami i pomyłkami. I poczytaj o narcyzmie i nieomylnosci [emoji28] A teraz wybacz, za radą dziewczyn które forum traktują jako przyjemność zostawiam cię z przemyśleniami na temat swojego zachowania. Może nauczysz się i ty przyznawać do popełnionego błędu. Pozdrawiam.
 
@MDNMO tą wypowiedzią "do Ciebie nie pisałam, ja tylko pełno prawnie komentuje 😅 znasz to, prawda? Bardzo mnie bawią komentarze, dziewczyn, które śmieją się z czyjejś pomyłki nie widząc swojej. Śmieją, nie zwracają uwagę w sposób normalny. Jak ty czy właśnie koleżanka. Twoich postów jest pełno. Ale miło widzieć, ze wreszcie zaczynasz odpowiadać jak ktos prosi, a się udzielasz 👍🏻
Ja skończyłam. Fajnie było? To teraz wiesz jak ktoś może czuć kiedy nie zastanawiacie się co piszecie! I tak, ignoruje cie, ale jak wspomniałam, nie przejdę obok takiego chamstwa obojętnie." tylko pokazujesz, że wcale nie jesteś lepsza niż te, które tak gorliwie krytykujesz. Każdemu zdarza się pomylić, to fakt. Ale i każdy ma prawo zwrócić takiej osobie uwagę. Jak się nie umie z godnością przyjąć faktu, że cię ktoś poprawia to może warto się nie wypowiadać publicznie. Jakoś autorka błędnego komentarza nie poczuła się urażona, a ty kręcisz aferę niewiadomo po co. Już nie wspomnę, że chyba ci się definicje chamstwa pomyliły.

Nie chodzi o bycie lepszym. Kto widział, żeby naśmiewać się z czyjegoś błędu? Wstyd mi, ze uczestniczę w tej farsie, ze muszę zniżać się do tego poziomu, żeby pokazać jak to wyglada w oczach tej drugiej strony.
Są dziewczyny na forum, które zwyczajnie nie chcą się tu już udzielać bo „dziewczyny się cwaniakują i wyśmiewają” niech każdy się nad tym zastanowi indywidualnie czy nie można zachować się po ludzku (wiekszosc dziewczyn tak właśnie robi zwracając komuś uwagę, ale jest i grono osób ze zbyt wysokim mniemaniem o sobie, raniąc innych) zostawiam to dla każdej indywidualnie. A jak chcecie się pośmiać, to załóżcie własny wątek i tam hulaj dusza...
 
Matko dziewczyny co tu się narobilo??? Jestem z Wami od wczoraj więc nie znam nikogo. Napisze do dwóch stron NIE WARTO!!!
Życzę Wam miłego dnia
 
Tam juz dawno wszyscy hulają [emoji41]
A i pozwól, że kulturalnie poprawie bo znów Ci się niechcący coś pomyliło.
Do tego poziomu nie musisz się zniżać tylko podskoczyć [emoji8]
Nie chodzi o bycie lepszym. Kto widział, żeby naśmiewać się z czyjegoś błędu? Wstyd mi, ze uczestniczę w tej farsie, ze muszę zniżać się do tego poziomu, żeby pokazać jak to wyglada w oczach tej drugiej strony.
Są dziewczyny na forum, które zwyczajnie nie chcą się tu już udzielać bo „dziewczyny się cwaniakują i wyśmiewają” niech każdy się nad tym zastanowi indywidualnie czy nie można zachować się po ludzku (wiekszosc dziewczyn tak właśnie robi zwracając komuś uwagę, ale jest i grono osób ze zbyt wysokim mniemaniem o sobie, raniąc innych) zostawiam to dla każdej indywidualnie. A jak chcecie się pośmiać, to załóżcie własny wątek i tam hulaj dusza...
 
Uhuhu ale tu mamy wielkie EGO 😁 pobawimy się? Bo widzę że bardzo chcesz kogoś w swojej piaskownicy. Mogę dostarczyć Ci rozrywki na parę dni 🙃 póki admini nie zareagują 🤷‍♀️ pożyczę Ci moje łopatki co byś miała jakieś szanse 😉

Nie zniżę się do twojego poziomu. A twoja piaskownice pozostawię tobie, abyś miała szerokie spektrum działania 🤣 jęzory to wy macie długie, szkoda, ze nie potraficie ich użyć wspierając idee forum.
Pozdrawiam cię i życzę samych przyjemności na forum.
 
Dziewczyny, zamykam wątek. Wiem, że to żadne rozwiazanie, ale skończycie obrzucać się błotem, niezależnie od przyczyny i zapalnika to już nieco za daleko zaszło. Konsekwentnie życzę miłego dnia i dużo wiosennego słońca.
 
reklama
Nie chodzi o bycie lepszym. Kto widział, żeby naśmiewać się z czyjegoś błędu? Wstyd mi, ze uczestniczę w tej farsie, ze muszę zniżać się do tego poziomu, żeby pokazać jak to wyglada w oczach tej drugiej strony.
Są dziewczyny na forum, które zwyczajnie nie chcą się tu już udzielać bo „dziewczyny się cwaniakują i wyśmiewają” niech każdy się nad tym zastanowi indywidualnie czy nie można zachować się po ludzku (wiekszosc dziewczyn tak właśnie robi zwracając komuś uwagę, ale jest i grono osób ze zbyt wysokim mniemaniem o sobie, raniąc innych) zostawiam to dla każdej indywidualnie. A jak chcecie się pośmiać, to załóżcie własny wątek i tam hulaj dusza...
Niby ci wstyd, ale kręcisz aferę już po którymś postem. Jak dla mnie samą sobie przeczyszcz i nie chodzi tu o "obronę" innych (autorka pomyłki nie poczuła się urażona, nie wyznaczyła Cię na swojego adwokata), a zwyczajnie szukasz zaczepki i powodu do dogryzania innym, za swój wczorajszy błąd. Poza tym, jak już musisz bronić innych mimi, że tego nie potrzebują to chociaż rób to na poziomie, a nie ubliżając innym. Tu wyskakujesz z jakimś chamstwem, wcześniej obraziłaś dziewczyny, że nie potrafią się czegoś nauczyć, czy jakoś tak. Weź na klatę, że się pomyliłaś i zostałaś poprawiona. I daj już spokój, bo twoje wypowiedzi są tak bardzo naszpikowane jadem, że na km widać, że to sprawa"osobista", a nie troska o innych.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry