reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu - co myślicie?

aqatam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2017
Postów
313
Hej dziewczyny. Jestem 8-9 dni przed okresem. Dziś zrobiłam rano test i wyszedł taki wynik. Test Evidence-10. Od niedawna boli mnie prawtly jajnik i dwa tygodnie temu miałam dwudniowe plamienie - śluz brązowo-różowy. Co myślicie o załączonym zdjęciu?
 

Załączniki

  • IMAG4071.jpg
    IMAG4071.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 1 084
reklama
jak dla mnie negatywny, choć na tym etapie to nie znaczy, że nie jesteś w ciąży. można powtórzyć za kilka dni lub poczekać do dnia spodziewanej miesiączki.

na tym etapie najbardziej wiarygodne będzie badanie bety z krwi
 
No ja widzę że coś się już tam jawi :)
Za 2 dni będzie już kreska z tego :) Ja robiłam w wtorek A termin okresu miałam dopiero na sobotę:)
 
Hej dziewczyny. Jestem 8-9 dni przed okresem. Dziś zrobiłam rano test i wyszedł taki wynik. Test Evidence-10. Od niedawna boli mnie prawtly jajnik i dwa tygodnie temu miałam dwudniowe plamienie - śluz brązowo-różowy. Co myślicie o załączonym zdjęciu?


Kreska jest ale jasna ,ja też miałam jasna ale widoczna:)
 
Hej dziewczyny. Jestem 8-9 dni przed okresem. Dziś zrobiłam rano test i wyszedł taki wynik. Test Evidence-10. Od niedawna boli mnie prawtly jajnik i dwa tygodnie temu miałam dwudniowe plamienie - śluz brązowo-różowy. Co myślicie o załączonym zdjęciu?
Hej wiem że trochę późno ale czy przy takim wyniku testu jak wcześniej była to u ciebie ciąża ? Pozdrawiam
 
reklama
Do góry