reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Sandra_kaminska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
67
Dziewczyny. Czy ten wynik jest pozutywny. Okres powinnam miec w sobote i dalej go nie ma.
IMG_20200605_064054.jpeg
IMG_20200605_064012.jpeg
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, sama nie wiem, co o tym myśleć. Miesiączkę mam mieć dopiero 15.08,wczoraj ot tak, zrobilam test - 7 dpo. Test z Carrefoura, robiony w południe, a tu takie coś. Na zdjęciu i tak jest słabiej widoczne, w rzeczywistości widać to od razu, choć to ledwie cień. Kurczę, czy to jest w ogóle możliwe, żeby 7 dni po owu test cokolwiek pokazał?! Zobacz załącznik 1160435
Na tym teście nic nie ma...
reklama
reklama
Cześć dziewczyny!
Zrobiłam dzisiaj test 7 dni przed okresem 10 dni po owulacji. I pierwszy i drugi wyszly pozytywnie. Powiedźcie czy to ciąża? Tak szybko wykryta? Jestem w szoku
 

Załączniki

  • IMG_20200627_165258.jpg
    IMG_20200627_165258.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 111
Do góry