reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Paula9010

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2021
Postów
37
Cześć Kobietki, pomóżcie mi proszę zinterpretować wynik testu ze zdjęcia. Okres spóźnia mi się trzeci dzień, test zrobiłam dziś popołudniu, mam następny żeby zrobić jutro rano :) ale jestem bardzo niecierpliwa :D widać bledziutką różową kreseczkę ale czy to oznacza że może być pozytywny?
IMG_20210803_183021.jpg
 
reklama
Podpisze się pod tym zaczętym już postem.
już od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres. Piersi mie bolą. Miesiączki mam bardzo nieregularne. Miesiąc temu skończyłam tez antykoncepcjębo miałam cystę. A dziś rano zrobiłam test.
Co myślicie ? Widać coś czy tylko ja mam urojenia?
 

Załączniki

  • 736E2CA3-87AF-464B-8ED3-97D0F9A3BF07.jpeg
    736E2CA3-87AF-464B-8ED3-97D0F9A3BF07.jpeg
    547,3 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Cześć Kobietki, pomóżcie mi proszę zinterpretować wynik testu ze zdjęcia. Okres spóźnia mi się trzeci dzień, test zrobiłam dziś popołudniu, mam następny żeby zrobić jutro rano :) ale jestem bardzo niecierpliwa :D widać bledziutką różową kreseczkę ale czy to oznacza że może być pozytywny? Zobacz załącznik 1301004
Ja miałam o wiele słabszą. Synek w czerwcu skończył roczek 😍. Trzymam kciuki.
 
Dziś z rana taki wynik :) zaraz jadę zrobić betę, myślicie że wynik będzie dziś?
trochę niedowierzam bo staramy się z mężem zaledwie od 4 miesięcy :)
 

Załączniki

  • IMG_20210804_065029.jpg
    IMG_20210804_065029.jpg
    584,7 KB · Wyświetleń: 130
Hej :) wracam do Was z wynikami bety. Nie do końca rozumiem te zakresy przy poszczególnych tygodniach, ale chyba nie powinnam mieć wątpliwości?
 

Załączniki

  • IMG_20210805_082206.jpg
    IMG_20210805_082206.jpg
    119,5 KB · Wyświetleń: 145
Tak, jesteś w ciąży, przy takim teście to nawet chyba nie było sensu robić bety. Jak chcesz koniecznie badać krew to zrób betę za dwa dni zeby zobaczyć jaki jest przyrost. No ale ewidentnie jest ciąża :) gratulacje
 
reklama
Do góry