reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

....

reklama
A co sądzicie o tym?
 

Załączniki

  • IMG_20210909_133110.jpg
    IMG_20210909_133110.jpg
    706,7 KB · Wyświetleń: 111
Śmiesznie- czekalam na ten okres lub brak by zrobic test a tu negatywny w 32 dniu cyklu 😄
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Popołudniowy test negatywny- jestem zaskoczona. Jednego dnia bylo mi niedobrze na tyle ze wymiotowalam , rano budzę się bardzo glodna. W ciagu dnia jestem momentami zaspana lub podsypiam. Siusiam częściej niz zwykle i ... na siłę nie mam parcia byc w ciazy bo mam dzieci. Śmiesznie- czekalam na ten okres lub brak by zrobic test a tu negatywny w 32 dniu cyklu 😄
zrob Może z krwi lepiej.
 
Popołudniowy test negatywny- jestem zaskoczona. Jednego dnia bylo mi niedobrze na tyle ze wymiotowalam , rano budzę się bardzo glodna. W ciagu dnia jestem momentami zaspana lub podsypiam. Siusiam częściej niz zwykle i ... na siłę nie mam parcia byc w ciazy bo mam dzieci. Śmiesznie- czekalam na ten okres lub brak by zrobic test a tu negatywny w 32 dniu cyklu 😄


Beta rozwieje wątpliwości. Niestety mialam takie objawy jak ty i przyszla @. Takze organizmy lubią płatać figle.
 
reklama
Popołudniowy test negatywny- jestem zaskoczona. Jednego dnia bylo mi niedobrze na tyle ze wymiotowalam , rano budzę się bardzo glodna. W ciagu dnia jestem momentami zaspana lub podsypiam. Siusiam częściej niz zwykle i ... na siłę nie mam parcia byc w ciazy bo mam dzieci. Śmiesznie- czekalam na ten okres lub brak by zrobic test a tu negatywny w 32 dniu cyklu 😄
Kobieta jest w stanie "wywołać" objawy w takich sytuacjach kiedy intensywnie o czymś myśli. Nie ma co robić więcej testów bo szkoda kasy. Na Twoim miejscu poszła bym na krew, która da mi 100% pewności. Brak okresu może być spowodowany nie tylko ciążą, ale i stresem, problemem z hormonami czy torbielą.
 
Do góry