reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 667
Dziewczyny co to znaczy
 

Załączniki

  • IMG_20200522_195153.jpg
    IMG_20200522_195153.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 889
reklama
reklama
To teraz już nie rozumiem. W którym dniu cyklu jesteś teraz. Jeśli 12 to beta nie ma szans wyjść pozytywnie w normalnych cyklach. Może przyjmujesz jakieś leki ?
 
Ja bym powtórzyła badanie po 2 dniach i zobaczyła czy rośnie czy spada czy stoi w miejscu.
Nie mam niestety wystarczającej wiedzy, żeby doradzić Ci coś więcej. Przy wczesnej owulacji ciąża mogłaby już się pojawić. Ale to krwawienie mnie zbija z tropu...
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację, że zaszła w ciążę, a bete miała <1.20???
Ja jestem totalnie skołowana, bo byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę (zasiniona szyjka) i kazał mi zrobić bete...zrobiłam i wynik jest <1.20...W poniedziałek 18.05 też robiłam bete i identyczny wynik <1.20... nawet nie wiem co to oznacza...2 dzień spóźnia mi się @, zrobiłam wczoraj test ciążowy, na którym pojawiła się druga bardzo blada kreska, ale przecież test nie wykryłby 1mlU...nie wiem co o tym wszystkim myśleć...czy laboratorium może się pomylić?
 
Zadne
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację, że zaszła w ciążę, a bete miała <1.20???
Ja jestem totalnie skołowana, bo byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę (zasiniona szyjka) i kazał mi zrobić bete...zrobiłam i wynik jest <1.20...W poniedziałek 18.05 też robiłam bete i identyczny wynik <1.20... nawet nie wiem co to oznacza...2 dzień spóźnia mi się @, zrobiłam wczoraj test ciążowy, na którym pojawiła się druga bardzo blada kreska, ale przecież test nie wykryłby 1mlU...nie wiem co o tym wszystkim myśleć...czy laboratorium może się pomylić?
Laboratorium może się pomylić jak najbardziej. Ale to już byś musiała mieć strasznego pecha, że aż dwa razy. Powtórz jeszcze raz betę ale w innym labie.
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała taką sytuację, że zaszła w ciążę, a bete miała <1.20???
Ja jestem totalnie skołowana, bo byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że wszystko wskazuje na bardzo wczesną ciążę (zasiniona szyjka) i kazał mi zrobić bete...zrobiłam i wynik jest <1.20...W poniedziałek 18.05 też robiłam bete i identyczny wynik <1.20... nawet nie wiem co to oznacza...2 dzień spóźnia mi się @, zrobiłam wczoraj test ciążowy, na którym pojawiła się druga bardzo blada kreska, ale przecież test nie wykryłby 1mlU...nie wiem co o tym wszystkim myśleć...czy laboratorium może się pomylić?
Może się pomylić, ale 2 razy wątpię. Czasem testy kłamią, albo wychodzą pozytywnie przy chorobach. Zbadaj jeszcze raz i zobaczysz co lekarz powie. Takiej bety test nie powinien wykryć i ona świadczy, że ciąży nie ma.
 
reklama
Jest jeszcze opcja ze wcześniejsza miesiaczka była krwawieniem srodcyklicznym ktore pokryło sie z owulacja. A kilka dni pozniej doszło do zagnieżdżenia i stad taki niski wynik bety.
Teraz trzeba powtórzyć zeby wiedzieć czy to poronienie czy moze pomimo krwawienia ciaza sie utrzyma.
I jak dla mnie to jedyne słuszne wytłumaczenie. No ale badanie i lekarz wiedza lepiej.
 
Do góry