reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 667
Dziewczyny co to znaczy
 

Załączniki

  • IMG_20200522_195153.jpg
    IMG_20200522_195153.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 889
reklama
Może się pomylić, ale 2 razy wątpię. Czasem testy kłamią, albo wychodzą pozytywnie przy chorobach. Zbadaj jeszcze raz i zobaczysz co lekarz powie. Takiej bety test nie powinien wykryć i ona świadczy, że ciąży nie ma.
Ale ja nie mówię, że ten pierwszy wynik był pomyłką tylko chodzi mi o ten dzisiejszy...wydaje mi się, że do implantacji doszło w niedzielę 17.05 lekarz kazał mi na drugi dzień zrobić bete i była <1.20 mlU...@ powinnam dostać wczoraj - nie dostałam, dzisiaj lekarz kazał mi przyjść, więc przyszłam i on powiedział, że nie wygląda na to żebym miała dostać okres, że szyjka jest ładnie zasiniona i wskazuje na bardzo wczesną ciążę i kazał mi zrobić bete, której wynik znowu jest <1.20 mlU...zastanawiam się, czy oni nie przebadali mi znowu tej starej próbki albo nie wprowadzili błędnie wyniku (lux med)...myślę, że gdybym miała cały czas ten sam poziom bety to wczoraj na teście nie miałabym bladej kreski...
 
reklama
Ja nie rozumiem takiego oznaczenia <1.20, bo to może być i 0,01 i 0,001 albo 1...jest to dla mnie totalnie niezrozumiałe, że wiedząc, że kobieta robi bete żeby sprawdzić przyrost podają tylko ogólnie wynik < niż...równie dobrze w poniedziałek mogłam mieć 0,01, a dzisiaj 1 co pokazuje przyrost...albo znowu straciłam ciążę na wczesnym etapie...😔
 
Ja nie rozumiem takiego oznaczenia <1.20, bo to może być i 0,01 i 0,001 albo 1...jest to dla mnie totalnie niezrozumiałe, że wiedząc, że kobieta robi bete żeby sprawdzić przyrost podają tylko ogólnie wynik < niż...równie dobrze w poniedziałek mogłam mieć 0,01, a dzisiaj 1 co pokazuje przyrost...albo znowu straciłam ciążę na wczesnym etapie...😔
Taki wynik oznacza brak ciąży. Wynik <1,2 oznacza, że wartość jest poniżej tej liczby a aparat, którym jest robione badanie wykrywa hcg dopiero od wartości 1,2. W Twoim wypadku jakby było 0.01 lub 1,5 to i tak jest to brak ciąży.
 
Tak po okresie wspolzylam i dzisiaj już nie krwawię, krwawilam dwa dni.
No rozumiem a słuchaj mówisz że 12 dzień to od okresu tak?nieraz zdarza się krwawienie w czasie owulacji nieczęsto ale się zdarza może owulacja nastąpiła lub zagnieżdżenie musisz powtórzyć betę nie ma wyjścia :)
 
reklama
Do góry