reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki b hcg.

G

guest-1662451311

Gość
Witajcie :) moje wyniki bety to 11dpo - 42, 13dpo 120, 15dpo 306.
Moge być spokojna i na razie przestać się kłuć? Xd
 
reklama
Możesz być spokojna i przestać sprawdzać betę :) GRATULACJE 😃 👍
Niby gdzieś człowiek wie że takie normy itd ale jestem po 3poronieniach i za każdym razem beta rosła strasznie wolno np ostatnia ciąża to było 50-70-77 a potem już możecie się domyślić.. Dziękuję za kulturę odpowiedzi bo wiem że czasem takie pytania jak moje irytują :*
 
Piękny przyrost. Cyc do przodu!
Niby gdzieś człowiek wie że takie normy itd ale jestem po 3poronieniach i za każdym razem beta rosła strasznie wolno np ostatnia ciąża to było 50-70-77 a potem już możecie się domyślić.. Dziękuję za kulturę odpowiedzi bo wiem że czasem takie pytania jak moje irytują :*
 
No co Ty. Mnie nic nie bolalo w ciąży. Czułam tylko kopniaki, a wcześniej ból jajników z 3 dni, a później cisza. Byłam w 3 tygodniu jak z bólu nie umiałam wstać. Później po 20 tc zaczęły boleć piersi. To tyle. Nie myśl źle, bo wiesz, nie można się denerwować, życzę Ci dużo cierpliwości
A mam jeszcze jedno pytanie. Bo piersi mnie bolały podczas owulacji, później przestały. Następnie w ciągu 3dniu w których miałam dostać okres. I dzisiaj się budzę i nic nie bolą. To nie zły znak?
 
reklama
Do góry