reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

ja jak sie denerwuję też mam zawsze biegunkę
ja prawdopodobnie pójdę dopiero na moje pierwsze badania dopiero w czwartek bo we wtorek dostanę skierowanie;-)
 
reklama
Ja na szczescie zadnych badan narazie nie przewiduje. Usg wyszlo w porzadku wyniki tez mam niezle takze oby tak dalej. Teraz pewnie dopiero usg polowkowe ale na te zamierzam isc gdzies dodatkowo prywatnie, no chcialabym zeby ktos je zrobil naprawde rzetelni i nie ukrywam ze strasznie ciekawi mnie plec, a na sprzecie w orodku to raczej nie mam co liczyc ze cos szybko lekarz zobaczy:-)
 
Ja na szczescie zadnych badan narazie nie przewiduje. Usg wyszlo w porzadku wyniki tez mam niezle takze oby tak dalej. Teraz pewnie dopiero usg polowkowe ale na te zamierzam isc gdzies dodatkowo prywatnie, no chcialabym zeby ktos je zrobil naprawde rzetelni i nie ukrywam ze strasznie ciekawi mnie plec, a na sprzecie w orodku to raczej nie mam co liczyc ze cos szybko lekarz zobaczy:-)
ja jeszcze nie miałam,wiec chyba wyjscia nie mam,a potem pewno też bed czekała na to połówkowe i też raczej prywatnie gdzieś pójdę ,żeby wszystko zostało zbadane jak potrzeba
 
wampirka trzymam kciuki ;-) na pewno wszystko bedzie dobrze:tak:

a co do snow-mi sie ostatnio ciagle, dzien w dzien sni moj slub-niestety zawsze znajdzie sie w nim jakas totalna klapa:wściekła/y:
 
reklama
wampirko napisz potem czy długo trwa takie badanie; my idziemy na dokładne usg z badaniem przezierności karkowej i kości nosowej za parę dni, 10.02 wieczorkiem; ale nawet jeśli wyniki będą przekroczone, nie zdecyduję się na amniopunkcję; czytałam, że często wskaźniki są poza normami, a dzieciaczki rodzą się zdrowe; a taka amnio to już jednak jakieś ryzyko;
 
Do góry