reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

baśka

Mama Karola i Bartka
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
8 483
Miasto
Elbląg
Dziewczyny ja dzisiaj miałam usg , szystko byłoby dobrze gdyby nie jedna rzecz którą się martwię - dzidzia miała trochę za szybkie tętno - może to zupełnie nic nie oznaczać ale moze też świadczyć o jakichś wadach :( oczywiscie staram sie trzymać wersji że to po mamusi (ja mam zawsze niskie ciśnienie i szybkie tętno) no ale wiecie - niepokój jest - przynajmniej do następnej wizyty 05.02 ...
a poza tym ma 2 cm 65 mm i wychodzi że to 9tydz 3 dzień, czyli zgadza się mneij wiecej z oimi obliczeniami :tak: postaram się zeskanować zdjęcie i wrzucę na odpowiedni wątek
 
reklama
baśka a ile dzidzia miala tetno bo do 180 to jest norma, lekarz ci powiedzial ze za wysokie tetno?
 
Wiesz co Basiu mysle ze to pojedynczy pomiar i nie ma co sie denerwowac, miejmy nadzieje ze nastepnym razem wszystko bedzie ok. trzymam kciuki
 
Mój dzidziuś miał 160 tętno. Ale podobno to norma. Jednak na usg w wodach płodowych widać "kłaczki". Nie krwawiłam, ani nic podobnego, więc pani doktor zastanawiała się skąd to mogło się wziąć. Powiedziała, że jeżeli nie znikną do następnego usg będziemy się martwić...
 
ja się trochę uspokoiłam jak koleżanka znalazła w necie że w 10 tyg może dojść do 195 (na stronie monitorów tętna) pewnie bardziej uczona wersja jest do 180 ale skoro w instrukcji tych urządzeń piszą że do 195 to też coś musi w tym być...
 
A wiec odebralam wyniki morfologia w porzadku, WR tez, glukoza tez. W moczu mam liczne bakterie to nie wiem moze nadal ten pecherz, za tydz mam wizyte to moze mi cos przepisze:-(
 
a wicie co - ja mam skierowanie i powinnam robić wyniki żeby mieć na nastepna wizyte (tzn mam jeszcze troche czasu ale jak wróce do pracy to trudniej bedzie sie wybrac) niby powinnam odczekac po antybiotyku, ale szczerze mówiąc nie wiem co robić, jak myślicie? bedzie to miało wpływ na wyniki (wr , morfologia, cukier, mocz-pewnie na morfologie b miało najbardziej...)?
 
reklama
Ja byłam wczoraj u lekarza- zwykłego, niestety nie zobacze ginekologa przez całą ciąże bo usg w szpitalu a cala reszta u internisty. Wyniki w sumie mam calkiem niezle martwi mnie tylko nie przebyta wczesniej toxoplazma bo mam kota a mój mąż chce już go pakowac:-( no i w moczu wykryto mi jakąś infekcje ale na te wyniki musze jeszcze poczekać, a pozatym wszytko ok.
 
Do góry