reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badan - prośba o interpretację.

megido

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
34
Dziewczyny, pomozcie.
Jestem 12dni po inseminacji na niepeknietym pecherzyku. Bylam dzis na badaniach i wyniki to beta 0.7, progesteron 10.5, prolaktyna 76. Pierwszy raz mam tak wysoka prolaktyne, w dniu inseminacji wynosila 18.

Moge miec jeszcze nadzieje? Czy zalozyc ze progesteron juz spada przed okresem? Proszę pomozcie, bo przez weekend oszaleje.
 
reklama
reklama
Tak, ale tylko 13tygodni. Mija wlasnie od niej rok i nic aie nie udalo od tamtej pory. Badania juz wszystkie mozliwe mialam robione, chyba po prostu nie jest mi dane.
Nie poddawaj się... Ja z mężem staraliśmy sie 5lat wkoncu sie udało... Teraz jestem w 9 tygodniu ciąży. Dodam że mamy syna 8letniego. Bylam juz pewna ze drugie dziecko nie jest nam dane a ty taka niespodzianka
 
Do góry