reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań

Lily2389

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Grudzień 2020
Postów
2 909
Witam byłam na badaniach w 21 dniu cyklu i mam takie wyniki
PROGESTERON 0,86 normy 1.2-15.9
LH 18.95 norma 0.9- 9.33
FSH 6.92 norma 1.38-5.47
TESTOSTERON 54.71
ESTRADIOL 145 norma 21-312
Czy mam się czym martwić?
 
reklama
Jak długie masz cykle? Bo jeżeli 28dni to wychodzi na to że nie miałaś owulacji no za niski progesteron..
LH, FSH, Estradiol bada się w między 3-5 dniem cyklu. Bynajmniej tak mi lekarz zawsze mówił.
 
Jak długie masz cykle? Bo jeżeli 28dni to wychodzi na to że nie miałaś owulacji no za niski progesteron..
LH, FSH, Estradiol bada się w między 3-5 dniem cyklu. Bynajmniej tak mi lekarz zawsze mówił.
No właśnie mi lekarz zlecił ze mam iść w tym dniu No to tak poszłam, czekam jeszcze na wynik AMH, ale ciekawość mnie zjada, wizyta w poniedziałek
 
No to jak masz takie długie cykle to proga za szybko zrobiłaś.. Bo na pewno nie miałaś w 14 dc. A możesz mieć dopiero teraz owu, a od owu robi się 7dpo progesteron i on wtedy powinien wyjść odpowiedni..
A miałaś sprawdzane czy masz owu na usg??
 
No to jak masz takie długie cykle to proga za szybko zrobiłaś.. Bo na pewno nie miałaś w 14 dc. A możesz mieć dopiero teraz owu, a od owu robi się 7dpo progesteron i on wtedy powinien wyjść odpowiedni..
A miałaś sprawdzane czy masz owu na usg??
13 dc byłam na wizycie i były pęcherzyki według ginekologa wyglądające na PCOS, owulacje nie wiem czy miałam, badania zrobiłam bo mam okropny problem z włosami które strasznie wypadają i 4 cykl starań i dalej nic, dlatego się zastanawiam czy w ogóle są te owulacje, ostatnie cykle co 30 dni
 
Często też robią mi się torbiele więc wtedy na pewno tej owulacji nie ma, pójdę w poniedziałek to ginekolog powinien widzieć czy była owu czy nie?
 
reklama
reklama
Do góry