reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badan

Kaka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2021
Postów
365
Witam laski możecie mi powiedzieć czy te wyniki są okej ?
20211216_222444.jpg
 
reklama
Moim zdaniem TSH nieco za wysokie do starań, bo najlepiej jakby oscylowało w granicach 1-1.5. Tragedii nie ma, ale w razie czego warto w ciąży kontrolować, bo lubi podskoczyć jeszcze bardziej.
HIV ujemny, Toxo ujemne w obu klasach - oznacza, że nie chorowałaś i nie masz przeciwciał.
 
Moim zdaniem TSH nieco za wysokie do starań, bo najlepiej jakby oscylowało w granicach 1-1.5. Tragedii nie ma, ale w razie czego warto w ciąży kontrolować, bo lubi podskoczyć jeszcze bardziej.
HIV ujemny, Toxo ujemne w obu klasach - oznacza, że nie chorowałaś i nie masz przeciwciał.
 
Ja jestem w ciąży jak cos 6 tydzień sie jutro zaczyna a niedoczynnośc tarczycy mam już 3 lata i zawsze miałam wynik tak 2.84 teraz dość spadł bo odkąd jestem w ciąży lekarz zwiększył mi dawkę.
 
To jak jesteś pod kontrolą lekarza, to na pewno wszystko będzie dobrze. To nie jest poziom, który Wam zagraża. Po prostu będziesz musiała kontrolować.
Podobnie toxo - powinnaś teraz zbadać ją ponownie jeszcze w drugim i trzecim trymestrze. I uważać, by nie załapać. Ja sobie tłumaczyłam, że skoro przez prawie 30 lat nie złapałam, to niby dlaczego miałabym załapać w ciąży ;-) I do tej pory nie chorowałam, a mam prawie 40 lat ;)
 
To jak jesteś pod kontrolą lekarza, to na pewno wszystko będzie dobrze. To nie jest poziom, który Wam zagraża. Po prostu będziesz musiała kontrolować.
Podobnie toxo - powinnaś teraz zbadać ją ponownie jeszcze w drugim i trzecim trymestrze. I uważać, by nie załapać. Ja sobie tłumaczyłam, że skoro przez prawie 30 lat nie złapałam, to niby dlaczego miałabym załapać w ciąży ;-) I do tej pory nie chorowałam, a mam prawie 40 lat ;)
Tak dziś jadę do endokrynologa to o tsh się nie martwię aż tak bardziej o te pozostałe wyniki bo ja to tam nie umie nigdy odczytać tych wyników a ginekologa dopiero mam 22 grudnia.
 
reklama
Do góry