reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań

wik.wik

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2023
Postów
50
Dziewczyny chciałabym zaczerpnąć porady. Od przeszło pół roku staramy się o dziecko, niestety bezskutecznie. Robiłam właśnie ostatnio badania. Tarczyca trochę podwyższona. Już ginekolog zapisała mi Euthyrox i biorę. Teraz robiłam dalsze badania odnośnie tarczycy i z ciekawości zrobiłam AMH i wyszedł wynik 38,59 pmol/l, mam za miesiąc 26 lat. Czy to dobry wynik czy niekoniecznie ? Jest ktoś w stanie mi pomoc. Wizytę mam dopiero za miesiąc jak dostanę miesiączkę bo robimy stymulację owulacji, która niestety nie występuje :(
 
reklama
Wynik trochę za wysoki. Może wskazywać na pco, zwłaszcza,że nie masz owulacji. A miałaś może USG?
 
W zeszłym tygodniu miałam robione USG kontrolne i nie wskazywało owulacji ani pęcherzyków, stad w kolejnym cyklu będzie symulacja owulacji. Mam brać Lametta od 2 dnia cyklu
 
Wynik trochę za wysoki. Może wskazywać na pco, zwłaszcza,że nie masz owulacji. A miałaś może USG?
W zeszłym tygodniu miałam robione USG kontrolne i nie wskazywało owulacji ani pęcherzyków, stad w kolejnym cyklu będzie symulacja owulacji. Mam brać Lametta od 2 dnia cyklu
 
Do góry