reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań

reklama
Nie miałam , zazwyczaj miałam co do dnia, czasem dzień szybciej, czasem później dostawałam miesiączkę, takie delikatne przesunięcia. Te plamienia mnie martwią, zadzwonie jutro do lekarza, zobacze co mi powie. [emoji17] Są strasznie silne, zmieniają kolor, raz jest typowy śluz z krwią, raz jest bladorózowe plamienie a raz brązowe i tak się zmienia a ból jest straszny [emoji17]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślałam, że to miesiączka i byłam pewna od poniedziałku jak to się zaczęło, że po prostu przyszła, ale nic nie ma [emoji17] Eh. Dziś doszły straszne zawroty głowy i mdłości :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciaza ma bank kup jutro test i daj znac jak wynik.
A plamienia w ciąży zawsze trzeba skonsultować bo moga byc normalne a moga wymagac progesteronu.
Dlugo stosujecie przerywany.?
 
Dziękuje za rade! Zrobie test jutro w takim bądź razie, musze się przemóc jakoś :( [emoji4] Tzn czasem się zdarzyło, współżyjemy już pare lat [emoji4] Zazwyczaj z zabezpieczeniem, ale zdarzy się bez.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może zaczyna się miesiączka faktycznie, ale jest za skąpa. Jeżeli to ona. Nigdy jeszcze tak nie miałam. Zawsze miałam obfite i bolesne miesiączki. Właśnie bałam się, że miesiączka przyjdze centralnie na wizyte u ginekologa. Bo wtedy ani cytologi nie pobiore, ani USG dopochwowego raczej nie wykona. Zobacze jak będzie jutro z plamieniem, oby się zmniejszyło [emoji21]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie to widze po sobie, że coś się dzieje, czuje się bezsilna, zrobiłam się blada i taka jakby mizerna na twarzy, od soboty co wieczór wychodzą mi sińce pod dolną powieką i utrzymują się w dzień, mimo, że śpie odpowiednio dużo. Piersi są na prawdę spuchnięte, czuć każdy gruczoł, są powiększone, wydaje mi się, że nawet o rozmiar 2 ale nie chce przesadzić. No i miałam w listopadzie takie dni, jakby napadu zimna, jakby miała mnie jakaś grypa rozłożyć, ale mijało. Po terminie właśnie okresu dostałam bolesnych wzdęć, ale teraz jakby ustały. Od rana mam twardy brzuch, jak zwiększyły się plamienia. Troche też pobolewa mnie żołądek, no na prawdę organizm mi wariuje. Pierwszy raz się tak czuje. W listopadzie to był początek miałam silne zawroty i praktycznie mdlałam , zdarzyło się tak raz.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jutro na szczęście jak pisałam przyjdzie mi reszta badań. Więc na pewno wiele się wyjaśni.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem...
Stosujesz stosunek przerywany, czyli uprawiasz seks bez zabezpieczenia.
Zawsze miałaś regularne cykle, teraz nie masz okresu i zamiast zrobić test, to kombinujesz jak koń pod górkę, co to może być i odpowiedzi szukasz w internecie.
Plamisz, ale testu nie zrobisz, bo się boisz rozczarowania.
A nie boisz się poronienia?
Pomyśl!
Jeśli w poniedziałek lekarz Ci powie, że byłaś w ciąży, ale niestety, nie udało się, stąd te plamienia, to nie będziesz miała wyrzutów sumienia, że nie zrobiłaś testu od razu i nie poszłaś do lekarza od razu, jak zaczęłaś plamić, żeby próbować ratować swoje dziecko???
Ale masz rację, rozczarowanie będzie takie straszne, że nie ma sensu robić testu...
 
reklama
Do góry