reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań

reklama
Negatywny. Ale w pt dostałam tak mi się wydaje miesiączke, ale była inna niż wykle, mniej bolesna, mniej obfita, skąpa bardzo. Trwała od pt ok 5 dostałam i skończyła mi się pare h temu.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już wcześniej przy zapisywaniu mówiłam jak wygląda sytuacja, że nie wiem co się dzieje, bo nie mam okresu i źle się czuje no i zostałam wciśnięta przed świętami ledwo.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Plamienia dalej się utrzymują :( Od poniedziałku zeszłego :( Są koloru brązowego, teraz jest intensywny. Na szczęście jutro wizyta.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na wizyte bardzo długo czekałam bo prawie 3 tygodnie. Dzwoniłam do kilku ginekologów. Ale brak miejsc. Tylko ten mi został.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest w ogóle możliwość, że mogłobyć to plamienie implantacyjne? Bo siedze i myśle i taki właśnie ryzykowny stosunek mieliśmy ok 2 tyg temu w weekend. Początek grudnia. Zapytam o to lekarza podczas wizyty. A plamienia wystąpiły 9-10 dni od stosunku. [emoji17] Mam już różne czarne scenariusze i nie wiem jak poukładać myśli bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Nigdy wcześniej nie miałam plamień.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostatniego ginka miałam w okresie wakacyjnym. Było robione USG dopochwowe, lekarz powiedział, że wszystko w porządku, bez zmian na jajnikach. [emoji17] Teraz przy plamieniach nie wiem jakie badanie będzie wskazane dla mnie i co może wykonać. Na pewno nie wykona cytologii. Nie wiem jak z tym USG dopochwowym.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry