reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania histopatologicznego

Ewoka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
553
Witam
Czy badanie histopatologiczne po lyzeczkowaniu coś wnosi? Czy to tylko potwierdzenie , że to była ciąża ?
Myślałam że będzie tam coś więcej w tym wyniku, a w rozpoznaniu jest napisane tylko "resztki jaja płodowego "
 
reklama
Puste na pewno nie było, bo przed obumarciem ciazy słuchałam serca. Na Internecie gdzieś przeczytałam że to potwierdzenie że doszło do poronienia i że zabieg został przeprowadzony prawidłowo
 
Dokladnie tak wygląda mój wynik
 

Załączniki

  • 20191118_142451.jpg
    20191118_142451.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 380
Qrcze to nie wiem, u nas w szpitalu można zakupić pakiet z pojemniczkiem na "resztki" i wysłać we własnym zakresie do badań żeby poznać przyczynę i/ lub płeć na potrzeby ubezpieczyciela.
Może zadzwoń tam i zapytaj o więcej szczegółów i co możesz zrobić.
Przykro mi 😥
 
U mnie w szpitalu też można było zrobić badania płci itp ale nie chciałam, w szpitalu nic więcej o wynikach nie powiedzieli, mam iść do swojego lekarza, no coz poczekam na wizytę i wtedy może się dowiem
 
@Ewoka Badanie histopatologiczne z reguły nic nie wnosi. Masz potwierdzenie, że nie masz np. zaśniadu. W takim badaniu może również wyjść stan zapalny - który mógł być zarówno przyczyną poronienia, jak i jego następstwem. To raczej dobrze, że to badanie nie wykazało przyczyn poronienia.
 
Badanie histopatologiczne tak naprawdę nic nie wnosi. Jest tam tylko napisane, co z Ciebie wyciągnęli. U mnie zostało tylko łożysko, u Ciebie resztki jaja płodowego...
To badanie ma określić również czy nie masz zaśniadu i chyba tyle.
 
reklama
reklama
Do góry