reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia nie wiem jak je interpretować

Karolina_123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Listopad 2020
Postów
3 217
Dziś odebraliśmy wyniki badania nasienia, troszkę różnią się od poprzednich i nie wiem jak je interpretować. Jest aż tak źle? Wydaje mi się jakby były niekompletne.
 

Załączniki

  • 10401C84-6A6A-40B9-B340-7E638C22186A.jpeg
    10401C84-6A6A-40B9-B340-7E638C22186A.jpeg
    70 KB · Wyświetleń: 219
reklama
Na pewno jest problem z upłynnieniem - w takim wypadku często zalecana jest inseminacja.
Moim zdaniem partner/mąż powinien pić więcej płynów i zacząć przyjmować leki rozrzedzające (typu ACC).
Do tego jest ogólna mała ilość plemników, a to też nie jest dobry znak.

A jakie wyniki były wcześniej?
 
Na pewno jest problem z upłynnieniem - w takim wypadku często zalecana jest inseminacja.
Moim zdaniem partner/mąż powinien pić więcej płynów i zacząć przyjmować leki rozrzedzające (typu ACC).
Do tego jest ogólna mała ilość plemników, a to też nie jest dobry znak.

A jakie wyniki były wcześniej?
Wrzucam tu poprzednie wyniki
 

Załączniki

  • 3BDB96FF-BB66-4C71-BFCE-A7835090C9C4.jpeg
    3BDB96FF-BB66-4C71-BFCE-A7835090C9C4.jpeg
    51,4 KB · Wyświetleń: 61
Nie widzę morfologii. Objętość jest dosyć mała stać niska koncentracja, ale dosyć wysokie ph, bardzo zły ruch i brak upłynnienia nie napawa optymizmem. Koniecznie wizyta u androloga plus usg
 
Tak właśnie myślałam, że czegoś brakuje. To pewnie to są te wyniki które będą później. Mój partner był tym tak zestresowany, że nic nie zapamiętał co pani do niego mówiła. Dziękuje za odpowiedz :)
Niestety nasze wyniki dobrze nam nie wróżą ale trzeba być dobrej myśli :)
 
Do góry