reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Dołączył(a)
15 Październik 2020
Postów
6
Hej jestem tutaj nowa i piszę do was bo jestem załamana odebrałam pierwsze wyniki nasienia partnera i chyba jest bardzo źle proszę wypowiedzcie sie czy wgl mamy na co liczyć czy nie ma szans ?
 

Załączniki

  • 4AC2418F-5C23-4503-8CC9-D6FF245D6DAA.png
    4AC2418F-5C23-4503-8CC9-D6FF245D6DAA.png
    197,4 KB · Wyświetleń: 576
reklama
Rozwiązanie
Spermatogeneza trwa 72 dni. Jeśli bierze tabletki 2-3 tygodnie to wiadomo, że nie zadziałają.

Minimalny czas brania to 72 dni, a zaleca się pół roku, potem należy powtórzyć badanie, bo te plemniki, które już zostały wyprodukowane, nie zmienia się nagle na lepsze. Chodzi o nowa produkcję, ona ma być lepsza [emoji4]
Tak, tak ja wiem... Ale dziwne jest to że w czerwcu była taka poprawa a teraz jeszcze gorzej... No nic zawieszamy broń i tyle 😉 może będzie wyczekiwana wpadka 🤔
Tak jak obiecałam... Fertilman Plus nie działa... Te pierwsze leki były znacznie lepsze. Dziś do inseminacji podeszliśmy z 2,1mln plemników... Gdzie bez Kuracji było prawie 2.6mln a po pierwszych lekach 12mln.
 
reklama
Te pierwsze 2 tygodnie a teraz brał 3 tygodnie... Nie robię sobie nadzieji w związku z tym.
Spermatogeneza trwa 72 dni. Jeśli bierze tabletki 2-3 tygodnie to wiadomo, że nie zadziałają.

Minimalny czas brania to 72 dni, a zaleca się pół roku, potem należy powtórzyć badanie, bo te plemniki, które już zostały wyprodukowane, nie zmienia się nagle na lepsze. Chodzi o nowa produkcję, ona ma być lepsza [emoji4]
 
Spermatogeneza trwa 72 dni. Jeśli bierze tabletki 2-3 tygodnie to wiadomo, że nie zadziałają.

Minimalny czas brania to 72 dni, a zaleca się pół roku, potem należy powtórzyć badanie, bo te plemniki, które już zostały wyprodukowane, nie zmienia się nagle na lepsze. Chodzi o nowa produkcję, ona ma być lepsza [emoji4]
Tak, tak ja wiem... Ale dziwne jest to że w czerwcu była taka poprawa a teraz jeszcze gorzej... No nic zawieszamy broń i tyle 😉 może będzie wyczekiwana wpadka 🤔
 
Rozwiązanie
Do góry