reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Dołączył(a)
6 Maj 2021
Postów
12
Dziewczyny jesteśmy świeżo po odebraniu wyników badań męża... sami do końca nie wiemy jak to czytać, nie ukrywam że jesteśmy załamani ale z drugiej strony cieszę się że w ogóle coś jest no i morfologia 7% więc chyba też ok chociaż nie wiem jak odgórnie sie ma zależność ilość-morfologia... W klinice mówią że koncetracja to makabra, ruch postępowy, żywotność też jak widać... staramy się o dziecko od blisko roku, u mnie wszystko ok, regularne wizyty u ginekologa, caly czas testy owulacyjne, kwas foliowy itd. Mam też syna z poprzedniego związku. Do poleconego nam z kliniki androloga chwile się czeka z tego co nam juz wiadomo po telefonie... szukamy innego ale ich jak na lekarstwo [emoji2356]
Dodam że wszelkie rady z internetu jak i od Pani z kliniki czyli witaminy, kwas foliowy, cynk, magnez itd itp mąż bierze od dawna więc chyba nie chcę wiedzieć jakie by te wyniki były bez tego [emoji44]
Mąż bierze tez od dłuższego czasu DAA i DHEA ale w klinice jeszcze przed badaniem mowili że to nawet dobrze a tu jednak takie wyniki.
Po prostu co radzicie? Może ktoś z Was miał nawet podobne wyniki...
20210922_094603.jpeg
20210922_094626.jpeg
20210922_094648.jpeg
20210922_094719.jpeg
 
reklama
Do góry