reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

monika.monika

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Marzec 2022
Postów
16
Hej, proszę o interpretacje wyników. Czy jest jakakolwiek szansa na naturalna ciąże? :( Staramy się ponad rok, wcześniej u mnie były problemy z prolaktyną jednak dopiero teraz partner zrobił wyniki nasienia. Jestem załamana, czy ktoś był w podobnej sytuacji i odpowiednim leczeniem udało się poprawić wynik?
Dołączam zdjęcie
 

Załączniki

  • 31E0EF5C-1A5F-4154-A41C-2880946979CD.jpeg
    31E0EF5C-1A5F-4154-A41C-2880946979CD.jpeg
    96,9 KB · Wyświetleń: 276
  • 541A2301-049A-49D1-9F61-9752ACF39F2C.jpeg
    541A2301-049A-49D1-9F61-9752ACF39F2C.jpeg
    172,9 KB · Wyświetleń: 190
reklama
No morfologia kiepska. Można próbować ja poprawić przez suplementy, ruch, zdrowa dieta. Nie przegrzewanie jąder, luźne majtki. I przede wszystkim wizyta u androloga. USG jąder,żeby wykluczyć żylaki.
 
Hej, proszę o interpretacje wyników. Czy jest jakakolwiek szansa na naturalna ciąże? :( Staramy się ponad rok, wcześniej u mnie były problemy z prolaktyną jednak dopiero teraz partner zrobił wyniki nasienia. Jestem załamana, czy ktoś był w podobnej sytuacji i odpowiednim leczeniem udało się poprawić wynik?
Dołączam zdjęcie
Myślę, że suplami, dietą i stylem życia da się podciągnąć tą morfo i Hosa. To nie są aż tak tragiczne wyniki. Jak partner się prowadzi? Jak je, uprawia sport?
Nie jestem specjalistą, ale w mojej opini po poprawie jest szansa na naturalną ciążę.
 
Do góry