reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Wyniki badania nasienia

dori78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mój mąż miał podobne. 1% prawidłowych, 5ml w 1ml i 15 w całości. Ruch też poniżej normy. Zrobił mąż badania i testosteron trochę niski, brak żylaków. Bierze pregnyl 5000j raz w tygodniu. Zastrzyk robi sam w brzuch. Leczy się już 2 miesiące został miesiac. Żeby była poprawa. Nie wiem czy jest.
Na te chwile próbujemy naturalnie. Nie wiem czy się uda.
I jak sytuacja, mąż robił badania?
Mój miał podobnie jak u Twojego a nawet chyba gorsze wyniki. Po około 4 miesiącach od pierwszego badania gdzie była bida z nędzą teraz jest praaawie ok. Końskie dawki suplementów zrobiły robote.

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
I jak sytuacja, mąż robił badania?
Mój miał podobnie jak u Twojego a nawet chyba gorsze wyniki. Po około 4 miesiącach od pierwszego badania gdzie była bida z nędzą teraz jest praaawie ok. Końskie dawki suplementów zrobiły robote.
Jakie suple pomogły? Ja teraz zaczęłam faszerować mojego bo morfologia 8%, ale ilość i ruch baaardzo słaby . Podawałaś wszystko na raz z supli? Ja daję koenzym q10, wit c, cynk, je orzechy brazylijskie, czarnuszkę, L-karnitynę, zaczął ćwiczyć i nie pije

dori78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Morfologia 8% do pozazdroszczenia, super wynik! a jaki jest ruch i ilość?

Mój M. zażywał :
L-arginine 2x1000 mg rano na czczo
Lcarnityne 1x1000 mg po largininie rano
selen100 mcg i cynk 30 mg ze śniadaniem lub bezpośrednio po
metylowany kwas foliowy 800 mcg. i Q10 100 mg (ubiquinol), w trakcie obiadu
w tzw. między czasie D3
wieczorem po kolacji ponownie cynk 30 mg. i selen 100 mcg

Dużo tego i jeszcze wszystko osobno. Te składniki są np. w Profertilu ale w znacznie mniejszych dawkach i wtedy kuracja sie baaardzo wydłuża. U mojego kuracja trwała 3 miesiące i kilka dni, i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, oby sie nie pogorszyło.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Morfologia 8% do pozazdroszczenia, super wynik! a jaki jest ruch i ilość?

Mój M. zażywał :
L-arginine 2x1000 mg rano na czczo
Lcarnityne 1x1000 mg po largininie rano
selen100 mcg i cynk 30 mg ze śniadaniem lub bezpośrednio po
metylowany kwas foliowy 800 mcg. i Q10 100 mg (ubiquinol), w trakcie obiadu
w tzw. między czasie D3
wieczorem po kolacji ponownie cynk 30 mg. i selen 100 mcg

Dużo tego i jeszcze wszystko osobno. Te składniki są np. w Profertilu ale w znacznie mniejszych dawkach i wtedy kuracja sie baaardzo wydłuża. U mojego kuracja trwała 3 miesiące i kilka dni, i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, oby sie nie pogorszyło.
Właśnie dlatego suplementuję osobno niż w jednej tabletce.
Kwas foliowy też podaję.
U męża było jakoś w 1ml - 2mln, a całość 10mln (o ile dobrze pamiętam bo jestem w pracy i nie mogę zajrzeć na wyniki)

dori78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To też podobnie jak u mojego, miał 3 mln/ml i 12 mln w całości a morfologia leżała całkowicie bo 1%
Jak będziesz miała dostęp do wyników to napisz jaki ruch dokładnie
U nas ruch też był fatalny a teraz pięknie się poprawił, jest ponad normę.

Myślę że bardzo ważne są ilości, małymi dawkami to można długo czekać.

Mikstura

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, pomożecie z interpretacją wyników? Będę bardzo wdzięczna!!
Screenshot_2019-12-14-20-56-08-002_com.google.android.apps.docs.jpeg

dori78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, pomożecie z interpretacją wyników? Będę bardzo wdzięczna!!Zobacz załącznik 1056910
Dużo dni abstynencji, preferowany czas to chyba 2-7 dni
Liczba plemników w1 ml to 3,15 a minimum to 15
całkowita ilość plemników 22,05 a minimum to 39
żywe 42% prawidłowe minimum to 58%

Co do ruchu to nie jestem pewna, bo to jest rozbite na kilka czynników
ruch postepowy powinien wynosić przynajmniej 32% a tu jest 11% o ile dobrze to odczytałamie
nie widzę morfologi ?

Mikstura

Rozwiązania
0
Dziękuję za odpowiedź! Czekać na wizytę u lekarza czy zacząć zażywać jakieś witaminy na własną rękę? Prawdę mówiąc, mamy tylko to. Mąż miał badanie wczoraj i te wyniki były na stronie. Może coś doślą. Kompletnie się na tym nie znam:(
Dużo dni abstynencji, preferowany czas to chyba 2-7 dni
Liczba plemników w1 ml to 3,15 a minimum to 15
całkowita ilość plemników 22,05 a minimum to 39
żywe 42% prawidłowe minimum to 58%

Co do ruchu to nie jestem pewna, bo to jest rozbite na kilka czynników
ruch postepowy powinien wynosić przynajmniej 32% a tu jest 11% o ile dobrze to odczytałamie
nie widzę morfologi ?

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, pomożecie z interpretacją wyników? Będę bardzo wdzięczna!!Zobacz załącznik 1056910
Morfologia jaka?
Mała ilość.
No pewnie niech wcina witaminki. Możesz kupić fertilman lub profetil. Luźne gacie, nie przegrzewać jąder, więcej ruchu i zdrowej żywności, mniej alkoholu i najlepiej zero papierosów.
Ewentualnie witaminy takie jak: wit c, koenzym q10, selen, cynk, kwasy omega. Orzechy brazylijskie też dobre.

reklama

Mikstura

Rozwiązania
0
Mamy morfologię:) Trzeba było dłużej trochę na nią poczekać. Z tego co widzę chyba jest ok?
Morfologia jaka?
Mała ilość.
No pewnie niech wcina witaminki. Możesz kupić fertilman lub profetil. Luźne gacie, nie przegrzewać jąder, więcej ruchu i zdrowej żywności, mniej alkoholu i najlepiej zero papierosów.
Ewentualnie witaminy takie jak: wit c, koenzym q10, selen, cynk, kwasy omega. Orzechy brazylijskie też dobre.
Screenshot_2019-12-25-15-12-17-932_com.google.android.apps.docs.jpeg

Do góry