reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Witajcie. Staramy się od roku, żony wyniki wszystkie w normie, żadnych odstępstw od norm więc zdecydowałem się na badanie. Jak zinterpretujecie moje wyniki? Morfologia tylko 2%, zaczynam suplementację, witaminy, dietę etc, może cos pomoże. Mocno zawyżona jest "lepkość", faktycznie od dłuższego czasu to widzimy. Z natury mało piję więc będę starał się pić ile się da. Czy z tą lepkością to główna przyczyna czy może wskazywać na coś innego? Dzięki z góry
Wyniki nie są złe :)
Tak lepkość ma duże znaczenie. Duuuuuużo wody + ewentualnie wtedy kiedy partnerka ma owulację to parę dni przed pić ACC lub jakiś syrop rozrzedzający np mucosolvan [emoji6]
 
reklama
Witam, można prosić o pomoc w interpretacji?
Wizyte mam na 22.01 a rodzinny nie wystawil skierowania do urologa :(
Czy jest aż tak bardzo źle?
 

Załączniki

  • 20210112_163519.jpg
    20210112_163519.jpg
    103,4 KB · Wyświetleń: 114
  • IMG-20210111-WA0003.jpg
    IMG-20210111-WA0003.jpg
    144,4 KB · Wyświetleń: 118
  • IMG-20210111-WA0004.jpg
    IMG-20210111-WA0004.jpg
    108 KB · Wyświetleń: 118
Witam, można prosić o pomoc w interpretacji?
Wizyte mam na 22.01 a rodzinny nie wystawil skierowania do urologa :(
Czy jest aż tak bardzo źle?
Nie jest źle :) ale mogłoby lepiej. Jest bardzo słaby ruch. Na to polecam suplementy NUCLEOX. Mój mąż miał podobny problem i po 2 miesiącach ruch bardzo skoczył do góry ponieważ Nucleox ma bardzo duży l-karnityny :) Lepsza dieta, trochę suplementów i będzie super :)
 
Nie jest źle :) ale mogłoby lepiej. Jest bardzo słaby ruch. Na to polecam suplementy NUCLEOX. Mój mąż miał podobny problem i po 2 miesiącach ruch bardzo skoczył do góry ponieważ Nucleox ma bardzo duży l-karnityny :) Lepsza dieta, trochę suplementów i będzie super :)
Ekspersowa odpowiedź :) wyglądasz na profesionaliste, to kwestia zawodu czy "doświadczenia" życiowego?
Ulżyło mi, juz czarne myśli mialam w głowie i wczoraj totalna emocjonalna załamka 🙈😪🤷🏼‍♀️
 
Ekspersowa odpowiedź :) wyglądasz na profesionaliste, to kwestia zawodu czy "doświadczenia" życiowego?
Ulżyło mi, juz czarne myśli mialam w głowie i wczoraj totalna emocjonalna załamka 🙈😪🤷🏼‍♀️
Doświadczenie życiowe. Staramy się o dziecko już 2,5 roku i mąż badał już parokrotnie nasienie :) więc staram się pomóc jeżeli coś wiem :) Nie ma co się załamywać tylko trzeba walczyć :)
Aby poprawić nasienie zalecają zdrowa dieta, nie palić, ograniczyć alkohol, nie przegrzewać jajek (nosić luźne bokserki) no i suplementy :)
 
Słaba morfologia. Ale przy dużej liczebności i szybkim ruchu postępowym zwiększa się szansa. Mąż musi lykac końskie dawki witamin. Zero picia luźne bokserki i prysznic zamiast kąpieli. Nie nosić tel przy jajkach i nie przegrzewac
Jakie suplementy warto brać na poprawę morfologii i ruchliwości?
 
Witamina C w proszku, koenzym q10, tokovit E, selen, cynk, ala nerv, witD w kroplach, L-karnityna, duzo wody mineralnej i ruchu. Maz pije olej z czarnuszki i olej lniany.
 
Ja polecam suplement libi-men, mój partner brał to plus kompleks witamin. W składzie jest żeń-szeń, budzyganek naziemny, guarana, korzeń maca. Wszystkie te naturalne substancje działają pobudzająco :D
 
Ja świeżo po konsultacjach, na poprawę koncentracji i ilości oraz na ruchliwość i ich prawidlowosc bardzo polecał proxeed.
Mówił że odkąd go wprowadził to co kwartał te efekty są naprawdę zauważalne, np z ilości 1.5 mln zrobiło się aż 50 mln jednostek, pokazywał również artykuł o wpływie tych substancji i jedyny produkt który zawiera całą mieszankę to narazie właśnie ww proxeed, kazal 2x1 brać.
Jest również wersja dla kobiet:)
 
reklama
Witajcie, czy mogłabym prosić o pomoc z interpretacją wyników? O ciąże staramy się od roku. Po raz pierwszy było robione badanie nasienia i trochę jesteśmy przerażeni 😕 czy wyniki są zle? Z góry dziękuje za pomoc
 

Załączniki

  • CFFE15CF-E705-43D3-B16F-CDCE941DE9FA.jpeg
    CFFE15CF-E705-43D3-B16F-CDCE941DE9FA.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 106
  • FE9D4480-159C-4B6F-A7C8-7600ABAA1508.jpeg
    FE9D4480-159C-4B6F-A7C8-7600ABAA1508.jpeg
    703,1 KB · Wyświetleń: 125
Do góry