reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Witam. Mój mąż również miał słabe wyniki nasienia. Aktualnie mamy 1,5 roczna córeczkę i kolejna dzidzia w drodze. W obu przypadkach pomógł suplement Profertil, więcej ruchu oraz dieta bogata w warzywa i owoce. Przed zajściem w pierwszą ciążę kuracja trwała ponad 3 miesiące. Przy drugiej mąż zużył pół opakowania (1,5 miesięczna kuracja). Zostało nam pół opakowania ( ok 90 tabletek). Suplement jest dosyć drogi ale jakby ktoś był zainteresowany odkupieniem po okazyjnej cenie to zapraszam. Nam już raczej się nie przydadzą.
 
reklama
Witam. Mój mąż również miał słabe wyniki nasienia. Aktualnie mamy 1,5 roczna córeczkę i kolejna dzidzia w drodze. W obu przypadkach pomógł suplement Profertil, więcej ruchu oraz dieta bogata w warzywa i owoce. Przed zajściem w pierwszą ciążę kuracja trwała ponad 3 miesiące. Przy drugiej mąż zużył pół opakowania (1,5 miesięczna kuracja). Zostało nam pół opakowania ( ok 90 tabletek). Suplement jest dosyć drogi ale jakby ktoś był zainteresowany odkupieniem po okazyjnej cenie to zapraszam. Nam już raczej się nie przydadzą.
Mogłabyś napisać jak bardzo pomogl Wam Profertil? Bo moj maz tez juz go bierze prawie 3 miesiace, za tydzien powtarzamy badania i az jestem ciekawa czy wyniki sie poprawily. A były zle, morfologia 1% i bardzo malo plemnikow niecale 3 mln[emoji19]
 
Bezpośrednio po kuracji wyników nie robiliśmy, po prostu zaszłam w ciążę. Więc nie wiem jak dokładnie się zmieniło, ale był problem z ilością i morfologią
 
1499272659-aaaaaa.jpeg
Czy udało się komuś zajść w ciąże i ja odnosić przy takich wynikach nasienia.Czy jest bardzo źle?
Jakie suplementy mogą poprawić jakość nasienia?Pracownica laboratorium powiedziała ze nie są najgorsze ,ale mam wątpliwości.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez bym poprosiła o poradę bo mój gin zalecił nam inseminacje i trochę się podłamała jestem tu nowa Objętość 3,50 czas upłynnienia 30 min P H 7,50 wygląd prawidłowy lepkość aglutynacja agregację inne komórki w porządku wynik HOS 79% żywe plan plemniki79% koncentracja 31,56 M L N / M L 31,56, M L N / Ejakulat 110,47 plemnik i ruchliwe 72,76% koncentracja M L N / M L 22,97 mln/ejakulat 80,38 Ruch postępowych 58,30% koncentracja M L N / M 18,40 mln/ejakulat 64,41 ruch niepostepowy 14,46 mln/ml 4,56 mln/ejakulat 15,97 nierychliwe 27,24 procent mln/ml 8,60 mln/ejakulat 30,09 morfologia plemniki prawidłowe 3% nieprawidłowe 97 w uwagach tratoospermia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tez bym poprosiła o poradę bo mój gin zalecił nam inseminacje i trochę się podłamała jestem tu nowa Objętość 3,50 czas upłynnienia 30 min P H 7,50 wygląd prawidłowy lepkość aglutynacja agregację inne komórki w porządku wynik HOS 79% żywe plan plemniki79% koncentracja 31,56 M L N / M L 31,56, M L N / Ejakulat 110,47 plemnik i ruchliwe 72,76% koncentracja M L N / M L 22,97 mln/ejakulat 80,38 Ruch postępowych 58,30% koncentracja M L N / M 18,40 mln/ejakulat 64,41 ruch niepostepowy 14,46 mln/ml 4,56 mln/ejakulat 15,97 nierychliwe 27,24 procent mln/ml 8,60 mln/ejakulat 30,09 morfologia plemniki prawidłowe 3% nieprawidłowe 97 w uwagach tratoospermia
Zlecił iui pewnie przez słaba morfologie. Odwiruje najlepsze plemniki i poda bezpośrednio do macicy. Zwiększa to szanse na powodzenie.
 
Słaba morfologia. Ale przy dużej liczebności i szybkim ruchu postępowym zwiększa się szansa. Mąż musi lykac końskie dawki witamin. Zero picia luźne bokserki i prysznic zamiast kąpieli. Nie nosić tel przy jajkach i nie przegrzewac
 
reklama
Słaba morfologia. Ale przy dużej liczebności i szybkim ruchu postępowym zwiększa się szansa. Mąż musi lykac końskie dawki witamin. Zero picia luźne bokserki i prysznic zamiast kąpieli. Nie nosić tel przy jajkach i nie przegrzewac
Mąż przez pół roku brak tabletki setaloft to antydepresanty może to od tego słaba morfologia a tak to zawsze bierze prysznic i to letni bo nie lubi garacych kąpieli
 
Do góry