reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Mąż przez pół roku brak tabletki setaloft to antydepresanty może to od tego słaba morfologia a tak to zawsze bierze prysznic i to letni bo nie lubi garacych kąpieli
To pewnie te leki... poczekajcie 3 mies i powtórzy badanie. Zdrowa dieta ruch witaminy i będzie luks :-)
 
reklama
My mieliśmy 1% szans na naturalne zajście w ciążę. Iui nie wyszło. Było planowane in citroen, ale miesiąc przed rozpoczęciem zaszłamm naturalnie w ciążę, po 4latach starań. Po lekach dla męża wyniki były jeszcze gorsze. Po pięciu latach zaszłam znowu w ciążę naturalną-ale ciąża obumarła. Po 4miesiacach zaszłam ponownie i mam 4miesiecznego Macieja.
Także nie warto wierzyć we wszystko co lekarze mówią.
Cuda jednak się zdażaja [emoji8]
Wytrwałości życzę [emoji8][emoji8]
 
Jednak cuda się zdążają my byliśmy u lekarza i powiedział ze wyniki mojego m wcale nie są takie zle bo nie można brać pod uwagę tylko jednego czynnika np morfologi bo jeżeli jest ich dużo 31 mln/ml 110 mln/mli jest ruch postępowy prawie 60 procent to i tak przy morfologi 3 procent to i tak tych zdrowych jest dużo
 
Dziewczyny powiedzcie mi w czwartek 19 dc cyklu byłam u gin miałam usg i było widać dwa piękne pecherzyki w prawym jajniku gin kazał zrobić progesteron 7 dni po czyli w 26i wyszedł taki 26,37 normy dla poszczególnej fazy faza folikularna 0.057-0.893 faza owulacyjna 0.121-12 faza lutealna 1,83-23,9 miesiaczki mam 31 dniowe czy ten progesteron jest ok i o czym swiadczy
 
Dziewczyny powiedzcie mi w czwartek 19 dc cyklu byłam u gin miałam usg i było widać dwa piękne pecherzyki w prawym jajniku gin kazał zrobić progesteron 7 dni po czyli w 26i wyszedł taki 26,37 normy dla poszczególnej fazy faza folikularna 0.057-0.893 faza owulacyjna 0.121-12 faza lutealna 1,83-23,9 miesiaczki mam 31 dniowe czy ten progesteron jest ok i o czym swiadczy
Progesteron piękny![emoji179]
 
Mam nadzieje ze w tym miesiącu będzie prezent pod choinkę miesiączka za 4 dni ma przyjść modlę się żeby nie przyszła
 
Cześć wszystkim,jestem tu nowa.Potrzebuję Waszej interpretacji wyniku.Po świętach powtarzamy badanie...dodam że ja mam pcos ,rok temu poroniłam w 20tc. Teraz rok nie mogę zajść w ciąże ponownie i nie wiem czy jest szansa na zajście i donoszenie czy to nie przypadek że raz się udało
 

Załączniki

  • 5CDCD25D-C8F8-424E-A1E1-9000201F37E5.png
    5CDCD25D-C8F8-424E-A1E1-9000201F37E5.png
    96,3 KB · Wyświetleń: 618
Cześć wszystkim,jestem tu nowa.Potrzebuję Waszej interpretacji wyniku.Po świętach powtarzamy badanie...dodam że ja mam pcos ,rok temu poroniłam w 20tc. Teraz rok nie mogę zajść w ciąże ponownie i nie wiem czy jest szansa na zajście i donoszenie czy to nie przypadek że raz się udało
a morfologię nasienia robiliscie
 
reklama
Do góry