reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź bo interesuje mnie czemu mam obniżona sumę o ruchu postepowym oraz plemniki o szybkim ruchu to tylko 9%?
Tu masz porównanie, a co do szybkiego ruchu to nie wiem, ale z tego co widze u was morfologia 4%więc ok. To nasze stare wyniki.
tapatalk_1547743226845.jpeg
 
reklama
[GROUP=]Witam,
Zwracam sie z prośba o interperetacje wyników badań:

Objętość 3 ml
Ruchliwość:
Ruch postępowy 10%
Ruch niepostepowy 10%
Plemniki nieruchome 80%

Liczba plemnikow 8,4 mln/ml
Całkowita liczba plemników w ejakulacie 25,2 mln
Morfologia 1%
Leukocyty 0
Komórki spermatologiczne 0

Wynik badania: oligoastenoteratozoospermia
Wiek 47 lat

Pozostałe badania poza norma:

Prolaktyna 15,8 ng/ml
Mocznik 45,1 mg/dl
Glukoza 115,8 mg/dl

[/GROUP]
 
boorka, też byliśmy w tej klinice. Dobrze, że jest możliwość przywieźć w ciągu 45 min z domu.Bo mój mąż nie chciał w palcówce to robić.
 
Wyniki są dobre, ale pomyśl na dodatkową suplementacją, aby te wyniki były jeszcze lepsze, bo normy normami, a życie życiem.
5 dni abscynecji to za długo, plemniki wtedy są już stare i leniwe, Nasz urolog mowil ze najlepiej badac nasienie po 3-4 dniach abscynencji maxymalnie.
Spójrz na ph, macie je ponad normę, zapytaj o to lekarza.
Calkowita ilość jest dobra, ale moglaby być większa. Bo pamiętaj że w tej Waszej ilości tylko 11% jest prawidłowych, więc dobrze by było aby tych plemników było jak najwiecej, bo to zwiększa szansę na ciążę. Wspomniana morfologia nie jest zła, teraz mężczyźni mają ja bardzo niską. Ruch tez jest dobry, żywotność super.
Ogólnie z takimi wynikami bez problemu powinniscie mieć naturalnie dziecko, no chyha że macie jeszcze jakieś problemy zdrowotne.
Życzę powodzenia![emoji173]
blagam
niech mi ktos pomoze odczytac wyniki mężaZobacz załącznik 1004761Zobacz załącznik 1004761
 
reklama
Do góry