reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Powtórz za miesiąc, a do tego czasu luźne gatki, nie przegrzewać jąder np laptopem. Jeść orzechy brazylijskie. Witaminy najlepiej osobno cynk, selen, koenzym Q10, wit c1000, kwas foliowy. To wszystko zawiera fertilman co stosowałeś, ale w małych ilościach dlatego najlepiej osobno. Niestety nie ma gwarancji że morfologia się poprawi ale zawsze warto :)

Witaminy własnie mam zamiar zamówić dzisiaj. Czy rowerem można jeździć?
 
reklama
Witaminy własnie mam zamiar zamówić dzisiaj. Czy rowerem można jeździć?
Ja słyszałam, że można :) sport to zdrowie. Może kup sobie siodełko z dziurką? Podobno zdrowsze.
11.jpeg
 
że nie pomyślałem wcześniej o takim siodełku :) dzięki za tą podpowiedź. Witaminy zamówione za miesiąc powtórzę badanie i zobaczymy czy i jaki będzie efekt
 
Niedawno dowiedziałam się od lekarza, że normy dotyczące sprawności męskiego nasienia są bardzo obniżone. Podobno to efekt zanieczyszczonego środowiska, stresu i niezdrowego stylu życia. Wychodzi na to, że większość przyszłych tatusiów powinno się wziąć na 3 miesięczną kurację np. Supramenem, bo ma obiecujące wyniki badań.
 
Cześć, czy mógłby mi ktoś pomoc w ocenie wyników ? Czy z takimi wynikami są szanse na naturalna ciaza? Gdzie się udać z takimi wynikami ?
 

Załączniki

  • C54D9BD5-6FEC-4A26-95B9-A2CBB0447E8C.png
    C54D9BD5-6FEC-4A26-95B9-A2CBB0447E8C.png
    74,6 KB · Wyświetleń: 116
  • D1CD7649-FDC3-49F9-A1B4-64B5E77D6D9A.png
    D1CD7649-FDC3-49F9-A1B4-64B5E77D6D9A.png
    119,2 KB · Wyświetleń: 113
  • DB9AACF0-DB2E-43E1-888D-CB5760F71038.png
    DB9AACF0-DB2E-43E1-888D-CB5760F71038.png
    97 KB · Wyświetleń: 105
Cześć, czy mógłby mi ktoś pomoc w ocenie wyników ? Czy z takimi wynikami są szanse na naturalna ciaza? Gdzie się udać z takimi wynikami ?
Na pewno nie są to super wyniki. Morfologia 3%, słaby ruch, podwyższona lepkość,
Obowiązkowo suplementy lub każde witaminy osobno. Dobra dieta, sport, nie pić, nie palić.
Na ruch np. l-karnityna. Na podwyższoną lepkość syrop rozrzedzający śluz lub ACC.
Morfologię niestety ciężko poprawić, ale lekko też się da. Wyżej pisałam jakie witaminy powinno się brać. Z takimi wynikami jest szansa na ciążę ale lepiej pomóc naturze :)
 
reklama
Na pewno nie są to super wyniki. Morfologia 3%, słaby ruch, podwyższona lepkość,
Obowiązkowo suplementy lub każde witaminy osobno. Dobra dieta, sport, nie pić, nie palić.
Na ruch np. l-karnityna. Na podwyższoną lepkość syrop rozrzedzający śluz lub ACC.
Morfologię niestety ciężko poprawić, ale lekko też się da. Wyżej pisałam jakie witaminy powinno się brać. Z takimi wynikami jest szansa na ciążę ale lepiej pomóc naturze :)
Dziękuje bardzo za odpowiedz :)
 
Do góry