reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki beta HCG

No właśnie! Pierwszy przyrost wyszedł mi według kalkulatora 162 % a potem 106%. Z tym że, mnie zastanawia taka wysoka wartość jak na 4 tydzień. Zresztą lekarka też widać była zaskoczona. Ale dopiero wizytę mam na 26, chyba zwariuje... Cały czas w głowie mam myśl o tych blizniakach, ale pewnie to moja wyobraźnia.

Hej nie martw się trzeba czekać na lekarza to indywidualna sprawa organizmu po 48h może być duży przyrost tak jak pisze sunrisea.
Nie wariuj ;);)ja staram się o drugie dziecko i okazało się że mam podejrzenie
PCOS lekarz mówi że muszę wyregulować hormony bo o ciąży mogę zapomnieć ;/ gdyż bardzo długie cykle miesiączkowe brak owulacji itd.....więc się podłamałam bo nie jestem najmłodsza w oczekiwaniu znów na okres coś mnie tkneło i zrobiłam test ciążowy 2 kreski, poszłam na beta-HCG 1983,26 mIU/ml w poniedziałek pójdę zobaczę czy się powiększa.Więc widzisz diagnozę lekarzy ehh o_O Głowa do góry spokojnie:)
 
reklama
No właśnie! Pierwszy przyrost wyszedł mi według kalkulatora 162 % a potem 106%. Z tym że, mnie zastanawia taka wysoka wartość jak na 4 tydzień. Zresztą lekarka też widać była zaskoczona. Ale dopiero wizytę mam na 26, chyba zwariuje... Cały czas w głowie mam myśl o tych blizniakach, ale pewnie to moja wyobraźnia.
Przyrost masz bardzo dobry [emoji6] a sama wartosc .. to bardzo indywidualne [emoji6] jedne dziewczyny w dniu spodziewanej @ maja np 100 ale znam przypadek gdzie dwa dni po terminie @ beta wynosila ponad 11tysięcy [emoji6](i nie, nie ma bliźniaków[emoji6]) i w jednym i w drugim przypadku z ciazami jest wszystko dobrze [emoji6]
 
Ostatni wynik z czwartku beta-HCG 1983,26 mIU/ml a dziś poniedziałek 6042,61 mIU/ml ale aż tak szybko hmmm...myślę który to tydzień ;):)
 
reklama
Ja mam umówiona wizytę 8 tygodni od spodziewanej miesiączki, żeby potem się nie stresować, jak by było za wcześnie.
 
Do góry