reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki beta HCG

reklama
Mary - 8 tydzień od ostatniej miesiączki to 6 tydzień ciąży. Po Około 2 tyg od pierwszego dnia miesiączki jest owulacja, więc się odejmuję a nie dodaje :)

Kamila 8 tygodni od ostatniej miesiączki.

Dla rozjaśnienia ostatnia miesiączkę miałam 28.07.

EDYCJA; Wybaczcie dziewczyny teraz już wiem, wprowadziłam was w błąd. Miałam napisać od ostatniej a nie spodziewanej. Ostatnio jakąś nierozgarnieta jestem... A
 
Ostatnia edycja:
Mary - 8 tydzień od ostatniej miesiączki to 6 tydzień ciąży. Po Około 2 tyg od pierwszego dnia miesiączki jest owulacja, więc się odejmuję a nie dodaje :)

Kamila 8 tygodni od ostatniej miesiączki.

Dla rozjaśnienia ostatnia miesiączkę miałam 28.07.
Mary - 8 tydzień od ostatniej miesiączki to 6 tydzień ciąży. Po Około 2 tyg od pierwszego dnia miesiączki jest owulacja, więc się odejmuję a nie dodaje :)

Kamila 8 tygodni od ostatniej miesiączki.

Dla rozjaśnienia ostatnia miesiączkę miałam 28.07.

EDYCJA; Wybaczcie dziewczyny teraz już wiem, wprowadziłam was w błąd. Miałam napisać od ostatniej a nie spodziewanej. Ostatnio jakąś nierozgarnieta jestem... A
W poprzednim poście napisałaś od "spodziewanej" miesiączki, dlatego dodałam 2 tygodnie. Ale i tak nie masz racji, bo lekarze liczą ciążę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki a nie od owulacji ;)
 
Mary - 8 tydzień od ostatniej miesiączki to 6 tydzień ciąży. Po Około 2 tyg od pierwszego dnia miesiączki jest owulacja, więc się odejmuję a nie dodaje :)

Kamila 8 tygodni od ostatniej miesiączki.

Dla rozjaśnienia ostatnia miesiączkę miałam 28.07.

EDYCJA; Wybaczcie dziewczyny teraz już wiem, wprowadziłam was w błąd. Miałam napisać od ostatniej a nie spodziewanej. Ostatnio jakąś nierozgarnieta jestem... A
Ale nie liczy sie od owu tylko od pierwszego dnia ostatniego okresu [emoji57]
W poprzednim poście napisałaś od "spodziewanej" miesiączki, dlatego dodałam 2 tygodnie. Ale i tak nie masz racji, bo lekarze liczą ciążę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki a nie od owulacji ;)
Ooo dokładnie [emoji57]
 
Tak tak właśnie zauważyłam własny post i edytowana ten który napisałam przed chwilką. Nie wiem jakim cudem tak napisałam. A to wiem że ogólnie ciążę liczy się od ostatniej miesiączki, dlatego wychodzi mi wizyta na 8 tydzień ciąży. A z tym 6 tygodniem ciąży to chodzi mi o to że to jest faktyczny wiek ciążowy, bo pierwsze dwa tygodnie ciąży jeszcze nie ma :) Wyszło zamieszanie przez moją nieuwagę i jedno słowo hehe
 
reklama
Do góry