reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

wyniki bety

Temat na forum 'Wrześniowe mamy 2017' rozpoczęty przez naticzek, 28 Grudzień 2016.

1. naticzek

naticzek Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja kolejną wizytę mam 17go na ostatniej jeszcze nie było nic widać bo to dpioero 4 tydz. wiec roznie bywa niby mialam isc 10go ale wolę iść później i mieć pewność ,że będzie juz widać coś na USG ;) chociaż nie wiem jak wytrzymam tyle czasu;p

2. 0202oliwcia

0202oliwcia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Witajcie moja Beta z poniedziałku to 242.52 według norm labo to jakiś 3 tydzień natomiast według ostatniej miesiączki to 5 tydzień + 1 dzień jutro IDE na powtórną bete trzymajcie za mnie kciuki

Napisane na MediaPad T1 8.0 Pro w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Martula88

Martula88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u mnie beta tydzień temu w poniedziałek wyszła 5449mlU.. Czyli 5-6 tydzień.. cudowne uczucie :-) :)

5. gie_er

gie_er Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    I jak wyniki?

6. 0202oliwcia

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Gie_er dziękuje ze pytasz w poniedziałek beta była tak jak powyżej 242,52 natomiast w środę po 48 godzinach beta wynosiła 877,78:biggrin2:

7. Martula88

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Brawo, czyli powoli do przodu.. 0202oliwcia

8. 0202oliwcia

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Martula zgadza się :-D 11 lutego mam wizyte u gina nie wiem jak do tego czasu wytrzymam

9. Martula88

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam 10-go i też nie wiem, jak wytrzymać

10. reklama

Poleć forum