reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki bhcg

dziewczynki powiedzcie mi bo jestem zielona mój wynik bety 25.5
normy w lab
3tc; 5,8-71,2mlu/ml
4tc 9,5-750 czy mój wynik oznacza ciaże?
 
reklama
cześć dziewczyny, w czwartek 22.01.2015 (28dzień cyklu )zrobiłam betahcg i wyszło 426. Badanie powtórzyłam w sobotę 24.01.2015 (30dzien cyklu) i wyszło 1136, także czy wartości przyrastają prawidłowo.
Owu miałam prwdopodbnie 12/13dnia cyklu. Dziś mam już 32dzień cyklu.
bigsmile.gif

to był mój pierwszy cykl z testami ovu :tak:
 
Kochana, ja miałam tak samo. Ro temu niecały. Wyszła ciąża, test dodatki, beta sugerowała ciążę, ale niestety potem spadała, spadała, aż przyszedł okres w 40 dniu cyklu - jeśli dobrze pamiętam. Tydzień temu znowu wyszły dwie kreseczki, a beta w piątek wynosiła 903 jednostki. Jeszcze nie powtarzałam badania, bo tym razem podchodzę do sprawy bardzo ostrożnie i trochę we mnie obaw. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie wyszły szybko znowu dwie kreski!
 
ją biorę od 3cykli duphaston i może podtrzyma ta ciążę ;)przy pierwszej ciąży też bralam bo niby słabo widoczny pęcherzyk był.
Dziś już mam 4letnią psotnicę ;)
 
a masz jakieś dolegliwości ?w sumie dwa mc już minęły od okresu,także jakbyś była w ciąży to chyba beta byłaby wyższa,no chyba beta,że owu Ci się przesunęła
 
reklama
hmm ją też chodziłam na nfz,terax jak byłam to stwierdziła że mam bardzo duże białe uplawy,dała jakąś receptę na leki ale czułam że to nie to,poszłam prywatnie i pobrał posiew,dziś odebralam wyniki i czysciutko,a te leki co przepisala to zakazane w ciąży,także leczylam się u niej rok i dziękuje,wolę zapłacić i zrobić konkretne badania i co najwazniwjsze dokładne usg,może to wczesną ciąża bardzo i zaraz po zagniezdzeniu jesteś,zrób za 2lub 4dni zaś bete
 
Do góry