reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki bhcg

myślę,że prywatnie narazie nie musisz iść,lepiej zrób ponownie bete i zobaczymy co dalej,czy rośnie,bo na usg raczej nic nie będzie widać jeszcze,jeśli to początki ciąży,jeśli beta nie wzrośnie tzn że ciąża prawdopodobnie mogła być,oby jednak wzrosła życzę Ci :)
 
reklama
Byłam prywatnie, przepisał mi Luteinę, ma tydzień brać, tydzień zaczekać i zobaczymy co dalej
a i jeszcze się okazało że mam zwężenie szyjki macicy.... nie wiem o co dokładnie chodzi ale mam nadzieję,że nie będę mieć z tego powodu później problemów z zajściem

ja biorę duphaston - tez progesteron tyle,że syntetyczny, no zarówno jak luteina i duphaston podtrzymują ciążę i pomagają w zagnieżdzeniu zarodka w macicy.Brałam ją 3 miesiące przed ciążą niby na torbiele. Teraz Biorę 3xdziennie, z tego względu ,że miałam plamienia,które naszczęscie ustały.
Dziś idę na wizytę, może już zobaczę jakąś fasolkę :)
Dziwne,że Ci kazał odstawić na tydzień potem, bo z tego co wiem jak się odstawia nagle, to spada poziom progesteronu i można poronić.
A co z tą betą CI powiedział?
 
Do góry