reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki biopsji endometrium

NattNatt

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2020
Postów
9 144
Hej, odebrałam dzisiaj wynik biopsji endometrium i wynik to : endometrium bez wyraźnych cech aktywności hormonalnej, czy któraś z Was orientuje się co on oznacza?
 
reklama
To może wskazywać na zaburzenia hormonalne, ale nie musi - za mało danych.
Wynik do konsultacji z lekarzem prowadzącym.
 
Wrzuć wynik bez danych.
A badali ci Nk ???
W jakim dniu cyklu było?? Jedno pobranie czy dwa ??
W jakim celu było zlecane badanie ?
Badanie było zlecone ze względu na problemy z hormonami, leżałam w szpitalu. To był 25dc, a w wynikach, które dostałam jest tylko i wyłącznie ten komentarz ENDOMETRIUM BEZ WYRAŹNYCH CECH AKTYWNOŚCI HORMONALNEJ. Nie mam pojęcia co to nk, ale raczej nie.
 
Badanie było zlecone ze względu na problemy z hormonami, leżałam w szpitalu. To był 25dc, a w wynikach, które dostałam jest tylko i wyłącznie ten komentarz ENDOMETRIUM BEZ WYRAŹNYCH CECH AKTYWNOŚCI HORMONALNEJ. Nie mam pojęcia co to nk, ale raczej nie.
To niestety nie pomogę;(
A lekarz co powiedział?
 
To niestety nie pomogę;(
A lekarz co powiedział?
Wizytę mam dopiero za 2 tyg, więc narazie nic nie wiem 😕
Zobacz co googlu znalazłam;
Właśnie widziałam i dlatego trochę się zmartwiłam tym wynikiem, no ale nic trzeba czekać na wizytę 🙂
 
Czesc czy ktoras z Was dostala wynik blona sluzowa jamy macicy z cechami proliferacji. Pobranie materialu w 9 dc. Z gory dzieki za odp. Wizyta u lekarza dopiero za 2 tyg.
 
reklama
@ania.k123 To normalne zjawisko w cyklu kobiecym. Jest to namnażanie komórek wyścielających macicy, tak by pęcherzyk mógł się w niej zagnieździć. Proces trwa od ok 4dc do 14dc.
 
Do góry