reklama

WYNIKI konkursu "Przetestuj rowerek biegowy First BIKE"

Temat na forum 'First BIKE - forum o rowerkach biegowych' rozpoczęty przez First BIKE Ania, 17 Październik 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. First BIKE Ania

First BIKE Ania Moderator

No i nadszedł ten dzień. Jaki piękny, tak przy okazji! Nie ma nic lepszego jak słońce z samego rana...

Ale do rzeczy:
    Mam bardzo dobre nowiny! I to nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich! Po kolei jednak…

Przede wszystkim GORĄCO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w naszej zabawie. To była dla mnie ogromna frajda czytać Wasze posty z propozycjami. Jestem pod wrażeniem Waszych pomysłów! Tak bogatych i różnorodnych, że było nam naprawdę trudno wybrać te dwa najlepsze. Jednak po burzliwych dyskusjach szczęśliwcy zostali wyłonieni. Oto oni:

KAMLOTKA z Oliwią
    MaLea z Szymkiem

Drogie Mamy, SERDECZNIE Wam GRATULUJĘ!

Reportaże testującego grona już wkrótce będziecie mogli czytać na naszym forum. Aż sama jestem ciekawa…

Dla wszystkich, którym tym razem szczęście nie dopisało, mam nową propozycję.
    Zapraszam do naszej następnej zabawy!
    Szczegóły w temacie: http://www.babyboom.pl/forum/first-...e-lub-kamizelke-odblaskowa-54419/#post7672647

Ostatnia edycja: 17 Październik 2011
  2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Oto zwycięskie prace :tak:

3. reklama
  4. MaLea

MaLea Fanka BB :)

ach jak wspaniale jest zacząć poniedziałek najpierw padając z wrażenia a później skacząc ze szczęścia :-D:-D:-D
    bardzo, bardzo dziękujemy :-)
    szykuje się cudowna jesień :-)

5. kamlotka

kamlotka Fanka BB :)

Dziękujemy :-D

Od 7 do prawie 9 czekałam na wyniki, później musiałam wyjść, a teraz jak już wróciłam to jakoś niezbyt chciałam wchodzić, bo myślałam, że pewnie to i tak nie będę ja...........
    Ale jestem SUPER SZCZĘŚLIWA!!!! Pogoda jest piękna, oby takich dni jak najwięcej tej jesieni.
    Dosłownie nikomu o konkursie nie mówiłam, żeby nie zapeszać, nawet mężowi, więc teraz lecę po telefon, żeby mu przekazać cudowne wieści!!! :-D

Jeszcze raz dziękuję :tak::tak::tak::tak::tak:

MaLea GRATULACJE!!! :-)

6. MaLea

kamlotka i ja gratuluję Tobie i Oliwce :-)
    przepraszam że nie od razu, ale sama rozumiesz że człowiek z radości czasem głupieje ;-)

czekamy na dalsze instrukcje i chyba dziś zrobimy obchód po okolicy pod kątem fajnych miejsc do testowania :-)

7. kamlotka

kamlotka Fanka BB :)

Nie szkodzi ;-) Ja znowu sprawdzałam czy aby mi się nie pomyliło :-D;-) Czy aby oczy mnie nie mylą :szok::-D
    Dosłownie za następnym blokiem mam super park, duży i nada się na jesienne testy :tak: Więc miejsce jest, ja za to będę musiała szybciutko sprawić Małej kask, bo jeszcze nie był nam potrzebny, ale teraz na 100% się przyda :tak:

8. umi2

umi2 Fanka BB :)

Gratulacje dla mam:) i małych testerów:tak:

9. lenka87

lenka87 Mamusia Adasia:)

Gratulacje dla dziewczyn:)

10. reklama
  11. MaLea

dziękuję dziewczyny :)

kamlotka i my jeszcze "bezkaskowi" - trzeba szybko temu zaradzić ;-)
    jeśli chodzi o park to też mamy jeden bardzo blisko domu :-) ale muszę jeszcze poszukać fajnych miejsc z górkami i zakrętasami, bo widziałam na filmikach jak te male cudaki świetnie sobie radzą w różnych warunkach i terenach :-)

12. Tygrynka

Tygrynka S i T - :***

Serdeczne gratulacje dziewczyny, a zwłaszcza gratuluję małym testerom :)) czekamy na efekty testowania :))

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum