reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYNIKI konkursu "Wygraj rowerek biegowy First BIKE lub odblaskową kamizelkę!"

Głosujemy na najlepsze hasło First BIKE

  • First Bike- bo dobry początek to zdrowy początek

    Głosów: 0 0,0%
  • First BIKE - pędzę tam!

    Głosów: 0 0,0%
  • First BIKE- Dzieci je uwielbiają

    Głosów: 0 0,0%
  • FIRST BIKE - rowerowa bieganina!

    Głosów: 0 0,0%
  • First bike - first experience

    Głosów: 0 0,0%
  • First Bike to więcej niż tylko rowerek

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    451
  • Ankieta zamknięta .
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gratulacje!

dziękuję bardzo wszystkim którzy głosowali na moje hasło:) brakło niewiele...
no cóż - zaczniemy kompletować sprzęt od końca:-D najpierw kamizelka... potem moze kask... a na końcu rowerek:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dane mi dopiero dziś zerknąć na wyniki konkursu. Mnie nie udało się zdobyć żadnej nagrody, ale przecież nie chodzi tylko o nią :)

Gratuluję zwycięzcom, co nieco zazdroszczę :p ale przede wszystkim dziękuję za wspólną zabawę :)
 
A jak od siebie jeszcze dorzucę, że kamizelki powinny być u Was na początku przyszłego tygodnia :-)
Już zostały wysłane.

Pamiętajcie, że mogą się przydać nie tylko na rower, rolki, hulajnogę czy deskorolkę, ale na też na stoku.
Jeśli uczycie Wasze małe szkraby szusowania na dwóch płozach (w przeciwieństwie do jednej firstbike-owej) w mgliste zimowe dni będą jak znalazł! Sorki, nie znalazł, tylko wygrał :-) :-) :-)

A już przesłaliście swoją odpowiedź na pytanie w NOWYM KONKURSIE?
 
kamizelka dotarła dzisiaj :tak: ja mam zamiar wozić ja również w samochodzie i na spacery - zimową porą ciemno wcześnie sie robi, a małe dzieci są kiepsko widoczne - o wypadek, tfu, tfu, choćby na parkingu nie trudno - wiadomo jakie żywotne są dzieciaki, ciezko upilnować a czasem i dogonic... toteż nich Zosieńka świeci kamizelką w ciemnosciach:tak:
 
ja sie tylko wytlumacze, ze rowerek dotarl, jest cudny, od razu zostal zmontowany przy pomocy starszakow, i tylko niestety - na razie nie ma opcji na testowanie w terenie, bo Maksio, moj mistrz kierownicy, ma angine :/ takze na test poczekamy. ale obiecuje sie pochwalic :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry