reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki krzywej cukrowej

carsiemel

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2020
Postów
140
Hej! Robiłam ostatnio krzywą cukrową:
Na czczo: 94
Po 1h: 97
Po 2h: 56
Po 2 godzinach było mi strasznie słabo.
Jak interpretować te wyniki? Wizytę u gina mam w poniedziałek. Dzwoniłam, ale powiedzial żeby czekać
 
reklama
Rozumiem, ze jestes w ciazy? Jesli tak to ginekolog powinien cie z takim wynikiem skierowac do poradni diabetologicznej.
Norma dla ciezarnych na czczo jest do 92, a ty przekraczasz ten wynik. Dodatkowo po 2h masz bardzo niski cukier, wiec musisz byc pod kontrola specjalisty, ktory ci wszystko wytlumaczy.
 
Rozumiem, ze jestes w ciazy? Jesli tak to ginekolog powinien cie z takim wynikiem skierowac do poradni diabetologicznej.
Norma dla ciezarnych na czczo jest do 92, a ty przekraczasz ten wynik. Dodatkowo po 2h masz bardzo niski cukier, wiec musisz byc pod kontrola specjalisty, ktory ci wszystko wytlumaczy.
Tak, jestem w ciąży. Myślałam, że ginekolog zwróci uwagę na te wyniki, a powiedział tylko, że wszystko ok🤷🏻‍♀️
 
Jak dla mnie nie są ok. Podejdź z nimi do rodzinnego, niech CI da skierowanie do diabetologa. Jeśli się spyta np. czemu Ci ginekolog nei wystawi skierowania, to powiedz, że wizytę u niego masz dopiero za 3-4 tygodnie i że nie chcesz tyle czekać.
 
Do góry