reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki moczu w ciąży

87zabka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2009
Postów
3 325
Miasto
Nowe
witam mam problem otoz dzisiaj odebralam wyniki moczu i niesa zadowalajace otoz przedtawiaja sie one tak
Barwa - ciemno zolta
odczyn - kwasny
ciezar wlasciwy- 1020
bilako - slad ( zaznaczone na czerwono)
cukier - (-)
nablonki- pl. b. liczne
leukocyty- b.liczne
bakterie- b. liczne bakterie i te trzy ostatnie wszystkie zaznaczone klamra i przy tej klamrze napisane GRUBO ZALEG. CALE POLE WIDOCZ.


i tu moje pytanie o czym moga swiadczyc takie wyniki i co w tej sytuacji powinien zrobic ginekolog wizyte mam dopiero za pare dni a sama nieznam sie na wynuikach a polozna powiedziala tylko ze sa zle i mam jeszcze jedno pytanie czy bede poddana jakiemus leczeniu czy wyslana do szpitala na oddzial dodam ze ostatnio puchna mi troche dlonie nogi nie ale dlonie z rana tak po wstaniu

i dodam jeszcze ze jestem w 26 tygodniu ciazy cukrzycy ciazowej niestwierdzono bo odebralam wyniki bardzo prosze o szczera odpowiedz chcialabym wiedziec na czym stoje
 
reklama
Szkoda,że położna zaraz nie skierowała Panią do ginekologa- takie wyniki powinny być poddane farmakoterapii. Białka w moczu nie powinno być- świadczy o tym, że nerki nie pracują prawidłowo. Natomiast n/t bakterii w moczu pisałam wcześniej, że jest to częsta przypadłość u ciężarnych. Po leczeniu powinno wszystko wrócić do normy. Leczenie zazwyczaj nie jest w szpitalu- chyba, że ginekolog zadecyduje inaczej. Jeśli chodzi o obrzęki to proszę zgłosić lekarzowi na wizycie- pewnie zaleci pomiary ciśnienia-kontrolne. Pozdrawiam
 
dziekoje za odpowiedz niestety niemialam dostepu do internetu ostatnio poniewazkomputer sie zepsol bylam juz na wizycie u ginekologa i przepisal mi furaginum (niepamietaqm dokladnie jak sie to pisze) po tem mialam znow oddac mocz do badania i na kolejnym badaniu bialka juz niebylo ale nablonki - pl. b. licz. w prop. leukocyty do 12 wpw erytrocyty poj.w prop. bakterie b. liczne w prop. i pokazalam ginekologowi zapiski cisnienia bo kazal mi mierzyc cisnienie do nastepnej wizyty i stwierdzil ze cisnienie jest jak najbardziej ok i kazal pic zuravit do poniedzialku czyli 5 dni i w poniedzialek znow mam isc z moczem do badania jesli jeszcze cos w moczu bedzie nie tak to we wtorek mam sie stawic na wizyte ponownie dziekoje pani za odpowiedz
 
Do góry