reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki nasienia - omówienie

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2022
Postów
1
Witam wszystkich serdecznie ☺️

Od jakiegoś czasu staramy się o dziecko a ze się nie udaje postanowiłem zrobić wyniki nasienia.
Można prosić o komentarz z tego co przeszukałem wyglada to okej ale może jest coś co może stanowić problem..?
Bardzo dziękuje za wszystkie porady.
Pozdrawiam !😉
53EFA47E-F6E0-4689-B068-D5C613518E94.jpeg
B480FC3B-4260-4198-89CA-B068568186A9.jpeg
 
reklama
Hej , wyniki wydają zachęcająco, mąż ma podobne tylko że my jesteśmy w klinice niepłodności I wyszło z 3 testów że mam wrogi sluz i zabijam wszystko niestety, jestem po 2 iui nieudanych teraz mialam trzecią, w sumie problem leży 50/50 po stronie kobiety i mężczyzny , a ile czasu się staracie ? Jaki jest Wasz wiek to bardzo ważne, spróbujcie jeszcze 3 miesiace jeszcze na spokojnie my tak zrobiliśmy po badaniach, nie udało się i poszliśmy do Kliniki a tu szok ... polecałabym poszerzyć o test wiązania z hialuronem i fragmentację dna i będziesz, miała czarno ma białym kondycję męża, nas niestety nie da się tak dokładnie zbadać bo nie wyciagmiemy komórki jajowej jedynie w ivf , pozdrawiam buziaki
 
Do góry