reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki nasienia.- prosba o ( czy jedyne wyscie to inwitro?)

Dołączył(a)
13 Sierpień 2018
Postów
4
Witam . moze ktos rzuci fachowym okiem na moje wyniki.nie sa najlepsze .z zona jest niby wszystko ok a czy moje mozna jakos poprawic gdzie sie udac . czy tez z takimi wynikami jest szansa poddac sie inseminacji czy raczej inwitro
. dziekuje
20180813_181055.jpg
20180813_181040.jpg
20180813_181113.jpg
0
 

Załączniki

  • 20180813_181113.jpg
    20180813_181113.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 1 672
  • 20180813_181055.jpg
    20180813_181055.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 1 818
  • 20180813_181040.jpg
    20180813_181040.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 647
reklama
Właśnie gdzie były robione badania nie chodzi o adres tylko to czy w klinice leczenia niepłodności! Jeśli mogę polecić to można zrobić w Gycentrum w Katowicach na Żelaznej przyjmuje tam również świetny lekarz androlog, urolog Maciej Szczębara polecam lekarz z zachowania dziwak jak na te czasy ale zrobi usg pobierze wymazy czy nie ma bakteri. Robi ewentualnie zabiegi operacje stara się na nfz leczy tanimi metodami lekarz z powołania przyjmuje tylko raz w miesiącu to czeka się na wizytę kolo 2 miesięcy cena 2 lata temu 150 zł. Moim zdaniem jest za wysokie ph i lepkości prawdopodobnie możesz mieć bakterie albo powiększony gruczoł krokowy dlatego taki słaby ruch szybki. Zanim podejmiecie decyzje o in vitro koniecznie idz do androloga urologa musisz zrobic usg jesli to bakterie wyleczysz antybiotykiem witaminy i wyniki powinny się poprawić. Jeśli chodzi o inseminację nie uważam że to strata kasy znam 3 pary którym udało się za 1 razem ale to wszystko zależy jaki mamy problem pozdrawiam i życzę powodzenia!

ps nie pisz, że żona niby zdrowa takie problemy powinny zbliżać ludzi nie czuł byś się lepiej gdyby u żony wyszły źle wyniki u Ciebie dobre! walczycie razem o wspólny cel dziecko
 
Ostatnia edycja:
Ok. Dziekuje. W takim razie musze znaleac troche czasu i umowic sie na badania. Wyniki robilem w klinice ale trafil sie taki lekarz ze nic nie mowi wczym problem . co jak polepszyc. Co moze byc przyczyna itp tylko zlecil zrobic badanie mi . i mojej zonie po czym powiedzial ze trzeba robic invitro . odrazu zeszyt z terminami .ile pieniedzy szykowac itp. Zadnych wiadomosci dla nas . tylko " prosze sie zastanowic na kiedy za 5 min zapraszam" byl strasznie gburowaty i stwierdzilismy ze tam nie wrocimy
 
Wiesz powiem tak czesto tak bywa o dobrego lekarza na prawde trudno. Oczywiście nie obiecuje ,że lekarz którego polecam na pewno pomoże i o in vitro nie będzie mówił ale.. ginekolog nie jest od leczenia męskich schorzeń tu potrzeba urologa androloga jak zrobi ci usg wymazy może znajdzie przyczynę i poprawi jakość nasienia. Wiem ,że zazwyczaj jest tak ,że nam się pali bo chcemy już dzieci ale jeśli poczekajcie na wizytę 2 miesiące to ewentualne decyzje o in vitro tylko oddała się w czasie zawsze możecie do tematu powrócić ze świadomością ,że tylko to pomoże . Ale ja mam nadzieję , że Szczębara będzie wiedział co z twoim problemem zrobić to specyficzny człowiek trzeba pytać go drążyć ale warto nam pomógł mieliśmy też słaby ruch dziś mam 9 miesięczną córkę. Zadzwoń tam umów się na pewno nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Poproś partnerkę aby poszła z Tobą zawsze to raźniej ona zapyta o to o czym ty zapomnisz ze stesu . Pisz jeśli coś mogę jeszcze pomóc!Pozdrawiam
 
reklama
Do góry